Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu dla dyrektora szpitala

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla dyrektora szpitala

Dyrektor szpitala i ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla dyrektora szpitala. W tym tekście znajdziesz informacje o tym dlaczego dyrektorzy szpitali decydują się na ubezpieczenie od utraty dochodu.

Opisywaliśmy już jak pielęgniarki, czy położne korzystają z ubezpieczeń od utraty dochodu.

Tworzą one sporą grupę pracowników Ochrony Zdrowia, która wraz z fizjoterapeutami, lekarzami, lekarzami stomatologami, lekarzami weterynarii, psychologami, ratownikami medycznymi, bardzo chętnie sięgają po ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia dla dyrektorów szpitali
Ubezpieczenie od utraty dochodu dla dyrektora szpitala

W szpitalu to zwykle Właściciel placówki wyznacza osobę na stanowisko kierownika zakładu, czyli zazwyczaj dyrektora.

To na dyrektorze szpitala spoczywa odpowiedzialność za zarządzanie szpitalem. Za jakiekolwiek zaniedbania odpowiada przez zarządem placówki. Dyrektor reprezentuje szpital na zewnątrz, więc wszędzie gdzie mowa o obowiązkach danej placówki, jest on pierwszą osobą odpowiedzialną za ich realizację.

Dyrektor szpitala zarządza w zakresie udzielania świadczeń zdrowotnych, administracji placówki, gospodarki finansowej oraz kadrowej, i infrastruktury. Ponadto jest odpowiedzialny za organizowanie pracy w szpitalu w sposób zapewniający osiągnięcie celów oraz możliwości realizacji zadań statutowych szpitala. Może wytyczać kierunki strategii rozwoju szpitala oraz czuwa nad ich realizacją.

Dyrektor szpitala dźwiga więc na sobie olbrzymią odpowiedzialność.

Co raz częściej więc ci pracownicy Ochrony Zdrowia decydują się na wykupienie ubezpieczenia od utraty dochodu dla dyrektora szpitala.

Dlaczego dyrektorzy szpitala korzystają z ubezpieczenia od utraty dochodu

Zrozumiałą jest obawa dyrektora szpitala, że w chwili swojego urazu, choroby, czy wypadku, może stracić możliwość pracy a co za tym idzie – możliwość generowania dochodu. Zarabiania pieniędzy.

Istnieją bezpieczne, profesjonalne mechanizmy, chroniące dyrektora szpitala (jak i wszystkich innych pracowników Ochrony Zdrowia) przed utratą dochodu.

Są to ubezpieczenia od utraty dochodu dla dyrektora szpitala.

Powody wykupienia ubezpieczenia od utraty dochodu dla dyrektora szpitala

Dyrektorzy szpitali ponoszą odpowiedzialność takie parametry jak liczba pacjentów, lojalność pacjentów, liczba skarg, liczba nowych pacjentów.

Wśród powodów, dla których dyrektorzy szpitali decydują się na zakup ubezpieczenia od utraty dochodu jest też chęć zabezpieczenia się przed skutkami ewentualnych roszczeń ze strony pacjentów.

Zainteresowanie ubezpieczeniem od utraty dochodu dla dyrektorów szpitali rośnie.

Co daje polisa od utraty dochodu dla dyrektora szpitala

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla dyrektora szpitala daje ubezpieczonemu pracownikowi Ochrony Zdrowia:

– zabezpieczenie w przypadku wystąpienia zdarzeń opisanych w umowie ubezpieczeniowej (choroba, wypadek, uraz) uniemożliwiających pracę i wytworzenie dochodu od pracodawcy

Ile kosztuje polisa od utraty dochodu dyrektora szpitala


Drugim najczęściej zadawanym przez tą grupę pracowników Ochrony Zdrowia pytaniem, jest pytanie „ile kosztuje ubezpieczenie od utraty dochodu dla dyrektora szpitala”. Najprościej na to pytanie odpowiedzieć „to zależy” od zakresu ubezpieczenia i kilku kluczowych czynników. Jednak podstawowa składka miesięczna za ubezpieczenie od utraty dochodu dyrektora szpitala zaczyna się już od 200 zł.

Jak agent pomaga w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu dla dyrektora szpitala

Rolą agenta ubezpieczeniowego który pomaga w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu dla lekarzy (w tym dyrektorów szpitali) to analiza i zrozumienie potrzeb klienta (dyrektora), dopasowanie odpowiedniego ubezpieczenia od utraty dochodu dla dyrektora szpitala do tych potrzeb pracownika Ochrony Zdrowia, odpowiedź na wszelkie ewentualne pytania klienta, dopełnienie formalności związanych z umową ubezpieczeniową i innymi dokumentami, obsługa po sprzedażowa.

Dla kogo jest ubezpieczenie od utraty dochodu?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako:

Posłuchaj podcastu Ubezpieczenia po ludzku.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla dyrektora szpitala

Warto przeczytać pozostałe artykuły na temat ubezpieczeń dla lekarzy:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu dla dyrektora szpitala.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.