Ubezpieczenia » Ubezpieczenia dla lekarzy » Ubezpieczenie dla ratownika medycznego

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie dla ratownika medycznego

Ubezpieczenie dla ratownika medycznego – tym zajmiemy się w tym tekście na blogu. Dowiesz się tutaj jakie ubezpieczenia kupują najczęściej ratownicy medyczni i jak skontaktować się z godnym zaufania agentem ubezpieczeniowym dla medyków.

Wśród ubezpieczeń często wybieranych przez ratowników są miedzy innymi ubezpieczenia od utraty dochodu dla ratowników medycznych, czy też ubezpieczenie OC dla ratownika medycznego, ubezpieczenie na życie dla ratownika medycznego.

Kontakt do zaufanego agenta ubezpieczeniowego zdalnie pomagającego ratownikom

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia dla ratowników medycznych

Warto sięgnąć po pomoc doradcy ubezpieczeniowego który pomaga przy ubezpieczeniach dla lekarzy.

Ubezpieczenie dla ratownika medycznego

Ubezpieczenie na życie dla ratownika medycznego

Ratownicy medyczni często sięgają po ubezpieczenie na życie, niezależnie od tego czy jest ono wymagane pod kredyt hipoteczny czy nie. Często ratownik chce zabezpieczyć przyszłość finansową swoich bliskich, na wypadek swojej śmierci.

Ubezpieczenie OC zawodowe dla ratownika medycznego

Ubezpieczenie OC dla ratownika medycznego – o tym jest ten tekst. W tym tekście znajdziesz informacje o tym dlaczego ratownicy medyczni decydują się na zakup ubezpieczenia OC, co jest ważne w ubezpieczeniu OC zawodowym dla ratownika i gdzie szukać odpowiedniego ubezpieczenia oc.

Ubezpieczenie zawodowe OC dobrowolne dla ratowników medycznych

Ubezpieczenie zawodowe OC dobrowolne skierowane jest do Ratowników Medycznych i Ratowników Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy udzielających świadczeń niezależnie od formy zatrudnienia. Ochroną objęte są konsekwencje powstałe w wyniku błędów medycznych oraz szkody w mieniu pacjenta.

Co ratownikowi medycznemu daje ubezpieczenie zawodowe OC dla ratownika:

  • Sumy gwarancyjne nawet do 200 000 €, a do 250 000 € u Agenta
  • Odpowiedzialność za szkody w sprzęcie medycznym i niemedycznym do 25 000 €, w tym w karetce/ ambulansie do 5 000 €
  • Ubezpieczenie naruszenia praw pacjenta

Ubezpieczenie od utraty dochodu ratownik medyczny

Uwaga: Ubezpieczenie od utraty dochodu dla ratownika medycznego PZU dedykowane jest osobom:

  • posiadającym uprawnienia przewidziane powszechnie obowiązującymi przepisami prawa do wykonywania określonego zawodu – Ratownik medyczny,
  • które nie ukończyły 65 lat,
  • które prowadzą działalność gospodarczą w zakresie określonego zawodu lub są wspólnikiem w spółce prowadzącej działalność w zakresie tego zawodu lub wykonują zawód na podstawie innej formy zatrudnienia (umowa o pracę, zlecenie).

Posłuchaj podcastu Ubezpieczenia po ludzku.

Review Ubezpieczenie dla ratownika medycznego.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.