Ubezpieczenia » Ubezpieczenia dla lekarzy » Jakie ubezpieczenia dla lekarzy kupiłby Dr. House?

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Jakie ubezpieczenia dla lekarzy kupiłby Dr. House?

Jakie ubezpieczenia dla lekarzy kupiłby Dr. House?

Dr. Gregory House z pewnością miałby ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej związanej z jego pracą jako lekarz.

Prawdopodobnie także miałby ubezpieczenie nieruchomości na wypadek zniszczeń, oraz ubezpieczenie na swój sprzęt medyczny.

Dodatkowo, biorąc pod uwagę jego skłonności do ryzykownych zachowań, mógłby mieć ubezpieczenie na wypadek nieszczęśliwych wypadków lub ubezpieczenie podróżne.

Kontakt do agenta ubezpieczeniowego od ubezpieczeń dla lekarzy

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia od utraty dochodu dla psychoterapeuty

Lekarze w Polsce kupują bardzo często:

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest wybierane często przez osoby pracujące jako:

Posłucha podcastu Ubezpieczenia po ludzku

Review Jakie ubezpieczenia dla lekarzy kupiłby Dr. House?.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.