Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu dla ratownika medycznego już nie w PZU

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla ratownika medycznego już nie w PZU

Towarzystwo ubezpieczeniowe PZU dotychczas oferował ubezpieczenia od utraty dochodu dla ratowników medycznych.

Obecnie PZU wycofało ubezpieczenie od utraty dochodu dla ratowników medycznych ze swojej oferty.

Ratownicy medyczni mogą jednak się ubezpieczyć od utraty dochodu rownież w innych renomowanych firmach. W wyborze ubezpieczenia pomagają nasi zaufani doradcy ubezpieczeniowi.

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc doradcy ubezpieczeniowego w wyborze polisy dla ratownika medycznego i wybrać najlepsze ubezpieczenie od utraty dochodu.

Kontakt do agenta ubezpieczeniowego dla ratowników

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia dla ratowników medycznych
Ubezpieczenie od utraty dochodu dla ratownika medycznego już nie w PZU

Ratownik medyczny – #2 według zaufania do zawodów

Praca ratownika medycznego to trudna, męcząca i często ryzykowna praca. Nie dziwi więc że zawód ratownika medycznego znalazł się na drugim miejscu w rankingu zaufania zawodów 2023.

Wielu medyków przychodzi do nas z pytaniem – jakie ubezpieczenie wybrać dla ratownika medycznego. Jednym z ubezpieczeń które najczęściej wybierają ratownicy jest ubezpieczenie od utraty dochodu.

Jakie ubezpieczenia wybierają ratownicy medyczni?

Ratownicy medyczni zwykle sięgają po ubezpieczenia:

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu dla ratownika medycznego

Ubezpieczenie od utraty dochodu ratownika medycznego działa w następujący sposób:

  • zanim ratownik wykupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ratownik podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby ratownika medycznego (lub zdarzeń opisanych w umowie) może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu dla ratownika medycznego już nie w PZU.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.