Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » INTER ubezpieczenia od utraty dochodu

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

INTER ubezpieczenie od utraty dochodu

Inter ubezpieczenie od utraty dochodu

Jeżeli szukasz informacji na temat Inter ubezpieczenie od utraty dochodu to tutaj znajdziesz kluczowe odpowiedzi.

Jako ubezpieczony od utraty dochodu w Inter otrzymasz rekompensatę w razie choroby lub wypadku, jeżeli ten wypadek czy choroba uniemożliwiają Ci wykonywanie Twojego zawodu.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu lekarza

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu od Inter

Od lipca 2019 INTER-ŻYCIE Polska oferuje nową odsłonę ubezpieczenia na życie dla przedstawicieli zawodów medycznych – INTER Medyk Life, ze specjalnie dobranym pakietem ryzyk medycznych oraz wypłatą dziennych świadczeń w przypadku czasowej niezdolności do pracy, skutkującej utratą dochodu w wyniku choroby lub wypadku.

Agent ubezpieczeniowy o ubezpieczeniu od utraty dochodu Inter

Jako ubezpieczony od utraty dochodu otrzymasz rekompensatę w razie choroby lub wypadku, jeżeli ten wypadek czy choroba uniemożliwiają Ci wykonywanie Twojego zawodu.

– We współpracy z przedstawicielami branży medycznej przygotowaliśmy nowy pakiet ubezpieczenia na życie  INTER Medyk Life, który został opracowany z myślą o pracownikach medycznych – lekarzach, lekarzach dentystach, lekarzach weterynarii, pielęgniarkach, ratownikach medycznych, fizjoterapeutach, a także innych osobach wykonujących zawody medyczne lub pracujących w służbie zdrowia.

Co ważne oferujemy tu właśnie ochronę specjalnie dostosowaną do specyfiki pracy medyka. Wypracowaliśmy wspólnie z przedstawicielami sektora medycznego dedykowany zestaw ryzyk medycznych, chroniący przed tym, co może wydarzyć się w specyficznych warunkach pracy.

Mowa tu m.in. o zachorowaniu związanym z zarażeniem się wirusem HIV, czy zapaleniem wątroby wirusem typu C, trwałym uszkodzeniem wzroku przez promieniowanie laserowe lub uszkodzeniem słuchu przez ultradźwięki, zatruciu lekami, płynami sterylizującymi, gazami anestetycznymi, urazach kręgosłupa będących następstwem wykonywanej pracy, trwałym uszczerbku na zdrowiu w wyniku agresji pacjenta.

W ramach świadczeń ubezpieczony może też liczyć na pomoc  psychologiczną na wypadek stwierdzenia u niego „zespołu stresu pourazowego” w związku z wykonywaniem pracy – mówi Anna Antonowicz , Dyrektor Biura Ubezpieczeń na Życie w INTER-ŻYCIE Polska.

Dowiedz się więcej: PZU i opinie o ubezpieczeniach od utraty dochodu dla lekarzy
Zobacz Video “Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza PZU“, Inter ubezpieczenia dla lekarzy

Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach od utraty dochodu od innych firm:

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy PZU
Inter ubezpieczenie od utraty dochodu
Generali ubezpieczenie od utraty dochodu

Poznaj też opinie ubezpieczeniach od utraty dochodu od innych firm:

Generali – ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy opinie
Lloyds ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy opinie
Inter ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy opinie
Leadenhall ubezpieczenie od utraty dochodu

Review INTER ubezpieczenie od utraty dochodu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.