Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza weterynarii

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza weterynarii

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza weterynarii to ubezpieczenie po które lekarze weterynarii co raz chętniej sięgają. Ten trend wynika z faktu, że obecnie, dość dobrze zarabiający lekarz weterynarii, zastanawia się często jak będzie wyglądała jego przyszłość finansowa.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza weterynarii w skrócie

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza weterynarii opisuję w skrócie:
– ubezpieczenie od utraty dochodu dla weteryanrza to taka lepsza, prywatna alternatywa do ubezpieczenia chorobowego od ZUS
– w przypadku Twojej choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) możesz się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu (nawet do 10-krotności rocznych dochodów)
– składka jest uzależniona od tego jak duże świadczenia chcesz otrzymać
– ubezpieczenia od utraty dochodu lekarza weterynarii nie można traktować jako kosztu uzyskania przychodu

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy aby poznać cenę ubezpieczenia od utraty dochodu dla Ciebie.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia od utraty dochodu

Kiedy warto zdecydować się na polisę od utraty dochodu dla lekarza weterynarii

Warto zdecydować się na ubezpieczenie od utraty dochodu jeżeli obecnie jako weterynarz masz dochody wyższe niż średnia krajowa, a Twoje dochody w przyszłości są uzależnione od tego czy sprawnie możesz wykonywać swoją pracę korzystając ze swoich umiejętności umysłowych lub manualnych.
Na pewno warto wykupić ubezpieczenie od utraty dochodu, jeżeli dobrze teraz zarabiasz, np wykonując specjalistyczną pracę umysłową, czy kreatywną. A praca jako lekarz weterynarii to zdecydowanie wąska specjalizacja.
Jeżeli więc obawiasz że z powodu urazu, choroby czy wypadku, stracisz możliwość np leczenia zwierząt (jako lekarz weterynarii), przeprowadzania zabiegów, to warto wykupić ubezpieczenie od utraty dochodu i zabezpieczyć przyszłość finansową swoją i Twoich bliskich.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla weterynarza

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza weterynarii

Zwłaszcza, gdy lekarz weterynarii ulegnie wypadkowi czy chorobie. Wtedy jego dochody zwykle spadają na dramatycznie niski poziom.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza weterynarii

Bardzo często z ubezpieczenia od utraty dochodu korzystają przedsiębiorcy i osoby wykonujące wolne zawody:

Pracownicy Ochrony Zdrowia i ubezpieczenie od utraty dochodu

Medycy to bardzo duża grupa klientów którzy wykupują ubezpieczenie od utraty dochodu. Osoby które decydują się na ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza to między innymi:

Pozostałe ciekawe teksty o ubezpieczeniach od utraty dochodu:

Sprawdź też podcast “Ubezpieczenia po ludzku”.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza weterynarii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.