Ubezpieczenia » Ubezpieczenia dla lekarzy » OC lekarza dentysty

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

OC lekarza dentysty

OC Lekarza dentysty – to temat który opisuję na bazie swoich doświadczeń, moich rozmów z ekspertami – agentami ubezpieczeniowymi, oraz moich analiz najczęściej kupowanych ubezpieczeń przez lekarzy.

Ubezpieczenie OC lekarza dentysty

Wypełnij poniższy formularz aby otrzymać wycenę ubezpieczenia OC dla lekarza

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia dla lekarza

Wśród ubezpieczeń o które najczęściej pytają nas nasi klienci – w tym medycy, są między innymi:

 • OC obowiązkowe lekarza dentysty
  • Oferta ubezpieczeniowa zapewnia ochronę na wypadek szkód, jakie mogą powstać w następstwie działań lub zaniechań podczas udzielania świadczeń zdrowotnych, w okresie trwania ubezpieczenia zgodnie z przepisami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 29 kwietnia 2019 roku. Ta polisa zapewnia ochronę dla życia i zdrowia pacjenta, a ubezpieczyciel pokryje szkody wynikłe z niezgodności z wymaganiami prawnymi i umowami o świadczenie usług zdrowotnych.
 • OC dobrowolne lekarza dentysty
  • Oferta ubezpieczeniowa zapewnia kompleksową ochronę w ramach umowy o pracę, umowy zlecenia lub umowy wolontariatu, a także rozszerza ochronę OC obowiązkowego o szkody związane z naruszeniem praw pacjenta, szkody związane z uszkodzeniem jego mienia oraz szkody wynikające z udzielania świadczeń z zakresu medycyny estetycznej. Ubezpieczenie to gwarantuje pokrycie kosztów związanych z odpowiedzialnością cywilną lekarza lub personelu medycznego, w przypadku gdy ich działania lub zaniechania spowodują szkody u pacjenta, a także zabezpiecza finansowo w przypadku ewentualnych roszczeń pacjentów.
 • Inter Ochrona Prawna
  • Ta oferta ubezpieczeniowa gwarantuje wsparcie prawników w zakresie życia zawodowego i prywatnego, a także w ruchu drogowym. Zakres pomocy prawnej obejmuje konsultacje przez infolinię prawną 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, opinie i porady prawne, pokrycie kosztów pełnomocnika oraz wszystkich kosztów związanych z procesem sądowym. Z polisą taką, masz pewność, że jesteś chroniony przed ryzykiem nieoczekiwanych wydatków związanych z postępowaniem sądowym lub innymi sytuacjami wymagającymi pomocy prawnika.
 • Inter Ochrona HIV/WZW
 • Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza
 • Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza dentyty
 • Ubezpieczenie na życie dla lekarza

W jakich towarzystwach ubezpieczeniowych ubezpieczają się lekarze?

Medycy, pracownicy ochrony zdrowia, ubezpieczają się między innymi w firmach: PZU, Inter, Lloyds, Leadenhall, Generali, Aviva.

Jak działa polisa od utraty dochodu dla lekarzy

Posłuchaj tego materiału o ubezpieczeniach od utraty dochodu b2b również jako podcast lub obejrzyj jako video.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza działa w następujący sposób:

 • lekarz kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
 • medyk podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
 • w przypadku choroby lekarz (lub zdarzeń opisanych w umowie) może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia dla lekarza

Ubezpieczenia dla lekarzy

Więcej informacji o ubezpieczeniach dla lekarzy znajdziesz w tym miejscu.

Zobacz też: Inter ubezpieczenie od utraty dochodu, więcej o prawie dla stomatologów lub ubezpieczenie od utraty dochodu dla radiologa (więcej informacji).

OC lekarza dentysty

Review OC lekarza dentysty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.