Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie dla salowych

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie dla salowych

Ubezpieczenie dla salowych. W tym materiale odpowiadam na pytanie od klientki – pracowniczki Ochrony Zdrowia – salowej. Agnieszka pyta czy oferujemy też ubezpieczenia dla salowych.

Poznaj odpowiedź na to pytanie i dowiedz się dlaczego co raz więcej lekarzy decyduje się na ubezpieczenie od utraty dochodu.

Ubezpieczenia od utraty dochodu dla lekarzy - Salowe

Transkrypcja:

Ubezpieczenie dla salowych

Cześć nazywam się Marcin Kowalik i łączę klientów ubezpieczeniowych z godnymi polecenia agentami ubezpieczeniowymi. Dzisiaj zgłaszam się z odpowiedzią na pytanie jakie zadała Agnieszka. Agnieszka pyta czy dla stalowych również macie ofertę Agnieszka pyta odnośnie tego czy dla salowych, pracowników ochrony zdrowia czy też mamy ofertę jeżeli chodzi o ubezpieczenie od utraty dochodu. Ubezpieczenia od utraty dochodu jest coraz bardziej popularny wśród pracowników ochrony zdrowia lekarzy fizjoterapeutów stalowych. Położnych psycho terapeutów psychologów ratowników medycznych też to ważne to ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy jest coraz bardziej popularne w tych kręgach właśnie z różnych powodów.

Ubezpieczenia dla salowych

To ubezpieczenie może chronić na przykład w przypadku takim że właściciel zakładu pracy w którym pracujesz. Drogi lekarzu na przykład wasze zawiesza działalność gospodarczą albo to miejsce pracy przestaje istnieć. To są tego typu różne scenariusze przed którymi takie ubezpieczenie może chronić ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarza może też chronić na przykład jeżeli ubezpieczyć się jeżeli będziesz miał jakiś uraz który będzie uniemożliwiał tobie wykonywanie swoich obowiązków w pracy. Czyli jeżeli np. jesteś chirurgiem albo stomatolog i twoje ręce Twoje zdolności manualne są dla Ciebie Twoim największym skarbem to takie ubezpieczenie od utraty dochodu może ciebie zabezpieczyć finansowo przed konsekwencjami tego że już nie będziesz mógł później nie będziesz mogła pracować np. rękami.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla lekarzy

Więc odpowiadając na pytanie pani Agnieszki czy solowych również macie ofertę tak solowym też pomagamy w ubezpieczeniu w wyborze ubezpieczenia czy to na życie czy ubezpieczenia od utraty dochodu. Ja nazywam się Marcin Kowalski Ja łączę tych również lekarzy pracowników ochrony zdrowia którzy szukają ubezpieczeń z godnymi polecenia agentami ubezpieczeniowymi.

Sprawdzeni agenci ubezpieczeniowi

Ja tych agentów sprawdzam weryfikuje mamy dobre relacje. Jesteśmy ciągle w kontakcie więc jeżeli ty jesteś pracownikiem ochrony zdrowia czy to lekarzem czy salową czy położną czy ratownikiem medycznym i zastanawiasz się nad ubezpieczeniem od utraty dochodu dla lekarza albo np.

ubezpieczeniem na życie to wejdź proszę na ubezpieczenia po ludzku kropka. Lekarze tam wypełnić formularz i skontaktuje cie z godnym polecenia agentem ubezpieczeniowym który już potem ci dalej wszystko wytłumaczy pomoże wybrać odpowiednie ubezpieczenie i dopełnić formalności a potem już będzie z górki. Miłego dnia cześć.

Sprawdź też artykuły na temat ubezpieczeń dla lekarzy

Review Ubezpieczenie dla salowych.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.