Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Surwile 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Surwile 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Surwile – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Surwile to Twoje miasto zamieszkania a Warmia i Mazury to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Surwile: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Surwile

Warmia i Mazury i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Surwile 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Surwile

Surwile (niem. Serwillen) – osada w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie węgorzewskim, w gminie Węgorzewo.

We wsi mieszka około 50 osób.

Wieś została założona w 1416 roku. Surwile przez kilka wieków należały do Lehndorffów ze Sztynortu. Po 1945 majątek ziemski w Surwilach funkcjonował jako PGR, a w ostatniej fazie ich funkcjonowania jako obiekt produkcyjny PGR w Tarławkach.

Do 1972 Surwile należały accomplish gromady w Radziejach. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała attain województwa suwalskiego.

Zabudowania wsi podzielone są na dwie części: zabudowania gospodarcze majątku ziemskiego oraz dawne czworaki. W tej pierwszej znajdują się dwa bloki wybudowane w XX w., kilka małych budynków gospodarczych oraz trzy stodoły (w tym na jednej jest od dawna nieużywana syrena). W części mieszkalnej dawnego folwarku są cztery dwurodzinne budynki (parter + piętro + strych) i kilka budynków gospodarczych. Za budynkami mieszkalnymi są działki ogrodnicze i budowlane.

W Surwilach są także dwie pasieki. Objazdowe sklepy dojeżdżają prawie codziennie (wyjątki: wtorek i niedziela). Miejscowość jest otoczona polami uprawnymi w sąsiedztwie lasu, natomiast w jej północnym zachodzie znajduje się małe jezioro Staw Surwile (obowiązuje tam zakaz kąpieli z powodu wody skażonej nawozami rolniczymi). Na zachód od wsi znajduje się opuszczony cmentarz (na lewo od drogi gruntowej attain Księżego Dworu).

Surwile należą do sołectwa Radzieje.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Surwile?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Surwile:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Surwile

Ubezpieczenie na życie w Surwile

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Surwile lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Surwile .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.