Ubezpieczenia » historie klientów ubezpieczeniowych » Jak pomogłem klientowi wybrać ubezpieczenie OC zawodowe Project Managera

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Jak pomogłem klientowi wybrać ubezpieczenie OC zawodowe Project Managera

W tym serwisie dzielę się często swoimi doświadczeniami. Pisałem już o tym jak pomogłem klientowi szukającemu ubezpieczeń pracowników (grupowych) w Radomiu. Opisywałem też jak ratownik medyczny wybrał dzięki mojej pomocy ubezpieczenie od utraty dochodu.

Dziś dowiesz się jak pomogłem klientowi wybrać ubezpieczenie OC zawodowe Project Managera.

W tekście opowiadam o tym:

  • jak klient – Project Manager trafił do mnie
  • jakiego ubezpieczenia szukał klient
  • jak szybko otrzymał kalkulację (w tym składkę)
  • jak skontaktowałem go z doradcą ubezpieczeniowym
Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w ubezpieczenia OC zawodowego dla Project Managera

Ubezpieczenie OC zawodowe

Punktem wyjścia do tego że pomagam klientom w wyborze ubezpieczenia OC zawodowego jest fakt, że firma Leadenhall stworzyła ubezpieczenie OC zawodowe obejmujące 250 zawodów.

Do tej pory z oferty ubezpieczenia OC zawodowego korzystały przede wszystkim osoby, na których ciąży ustawowy obowiązek ubezpieczenia m.in. lekarze, notariusze, architekci i księgowi. W konsekwencji na rynku istnieje ogromna luka ubezpieczeniowa.

Dla kogo jest to ubezpieczenie?

• Ubezpieczenie skierowane jest do wszystkich osób, które wykonują pracę w ramach dowolnej formy tj. umowy o pracę, o dzieło, zlecenia lub świadczą usługi na podstawie kontraktów i umów B2B (własna działalność).

• Z polisy mogą korzystać przedstawiciele wielu profesji, przypisanych do 14 obszarów działalności m.in. szeroko rozumianych usług marketingowych i PR, TLS, działalności wydawniczej, doradztwa biznesowego, HR i szkoleń oraz bezpieczeństwa i kontroli jakości.

• Oferta obejmuje ponad 250 specjalizacji, na których nie ciąży ustawowy obowiązek ubezpieczenia.

Jak klient – Project Manager trafił do mnie

Ten klient, znalazł w internecie moje treści, odpowiadające na najczęściej zadawane pytania. Pytania te są związane z ubezpieczeniam OC zawodowymi – również tymi dla Project Managera.

To pytania takie jak “ile kosztuje ubezpieczenie OC zawodowe”, “opinie o ubezpieczeniach OC zawodowych”, “dla kogo jest ubezpieczenie OC zawodowe”, “co to jest ryzyko zawodowe“.

Jakiego ubezpieczenia szukał klient

Klient który do mnie trafił, szukał ubezpieczenia OC zawodowego dla Project Managera. To nowy rodzaj ubezpieczeń, bo dostępnych również dla specyficznych zawodów – w tym dla Project Managera.

Jak pomogłem klientowi wybrać ubezpieczenie OC zawodowe Project Managera

Jak szybko otrzymał kalkulację (w tym składkę)

Klient który się do mnie zgłosił szukając ubezpieczenia OC zawodowego, wypełnił formularz kontaktowy w listopadzie 2023 roku. Pierwszy kontakt nastąpił szybko – bo już po 5 minutach.

Pierwszą ofertę – w tym wysokośc składki, otrzymał na początku grudnia.

Jak skontaktowałem klienta z doradcą ubezpieczeniowym

W chwili gdy klient wypełnił formularz kontaktowy, od razu otrzymał kontakt do doradcy ubezpieczeniowego SMSem, a doradca dostał kontakt do klienta.

Jak pomogłem klientowi wybrać ubezpieczenie OC zawodowe Project Managera
Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w ubezpieczenia OC zawodowego dla Project Managera

Sprawdź też: podcast o ubezpieczeniu OC zawodowym Project Managera oraz podcast o tej historii jak pomogłem temu klientowi.

Pozostałe historie moich klientów

Review Jak pomogłem klientowi wybrać ubezpieczenie OC zawodowe Project Managera.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.