Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu dla radiologa

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla radiologa

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla radiologa to według moich doświadczeń ubezpieczenie o które co raz częściej pytają pracownicy ochrony zdrowia – w tym właśnie radiolodzy.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla radiologa

Ubezpieczenie od utraty dochodu radiologa opisuję w skrócie:
– ubezpieczenie od utraty dochodu radiologa to taka lepsza, prywatna alternatywa do ubezpieczenia chorobowego od ZUS
– w przypadku Twojej choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) możesz się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu (nawet do 10-krotności rocznych dochodów)
– składka jest uzależniona od tego jak duże świadczenia chcesz otrzymać
– ubezpieczenia od utraty dochodu dla radiologa nie można traktować jako kosztu uzyskania przychodu

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy aby poznac cenę Twojego ubezpieczenia i otrzymac kontakt ze strony agenta ubezpieczeniowego.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia od utraty dochodu

Kto najczęściej kupuje ubezpieczenia od utraty dochodu dla lekarzy

Po analizie danych o klientach którym pomogliśmy się ubezpieczeczyc przez lata i po rozmowach z zaprzyjaźnionymi agentami ubezpieczeniowymi doszedłem do poniższych wniosków.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla radiologa

Zwykle ubezpieczenie od utraty dochodu kupują dwie dominujące, duże grupy naszych klientów.

Drugą grupą naszych klientów najczęściej decydujących się na ubezpieczenie utraty dochodu są medycy, pracownicy ochrony zdrowia.

Oczywiście przedstawiciele różnych specjalizacji medycyny decydują się na tego typu ubezpieczenie. 

Z jednej strony są to pielęgniarki (https://ubezpieczeniapoludzku.pl/ubezpieczenie-od-utraty-dochodu-dla-pielegniarek/), ratownicy medyczni, salowe, czy położne (https://ubezpieczeniapoludzku.pl/ubezpieczenie-od-utraty-dochodu-dla-poloznych/).

Radiolog się ubezpiecza od utraty dochodu

Z drugiej strony mamy bardzo często wśród klientów którym pomagamy anestezjologów, chirurgów, radiologów, dyrektorów szpitali, ordynatorów oraz … radiologów.

Mniejsze grupy, ale nadal dość aktywne, to klienci którzy decydują się na polisę od utraty dochodu i pracują w takich zawodach jak programiści, pracownicy IT, architekci, zarządcy nieruchomości, adwokaci.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla radiologa

Pierwsza grupa są to o osoby pracujące na umowach b2b (więcej na ten temat przeczytasz w tym tekście), samozatrudnieni (czytaj dalej), prowadzący jednoosobową dzialalność gospodarczą (czytaj dalej), freelancerzy.

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferujące polisy od utraty dochodu

Z moich doświadczeń, radiolodzy w szczególności, a ogólnie lekarze, sięgają po polisy od utraty dochodu od następujących firm (kolejność przypadkowa): PZU, Lloyds, Generali, Nationale Nederlanden, Aviva.

Korzyści dla radiologa z ubezpieczenia od utraty dochodu

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu:

  • zanim kupisz ubezpieczenie, podajesz średni uzyskiwany dochód
  • podpisujesz umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłacasz składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) jako ubezpieczony możesz się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla radiologa w pobliżu

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia od utraty dochodu

Posłuchaj podcastu na temat ubezpieczeń od utraty dochodu tutaj. A w tym video opowiadam właśnie o tego rodzaju ubezpieczeniach.

Ubezpieczenie od utraty dochodu. Czy warto?

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu dla radiologa.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.