Ubezpieczenia » Ubezpieczenia OC zawodowe » Ubezpieczenia OC zawodowe w usługach w obszarze bezpieczeństwa i kontroli jakości

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenia OC zawodowe w usługach w obszarze bezpieczeństwa i kontroli jakości

Ubezpieczenia OC zawodowe w usługach w obszarze bezpieczeństwa i kontroli jakości to temat tego mojego wpisu na blogu. O ubezpieczenie OC zawodowe pytają nas nasi klienci – przedstawiciele różnych zawodów.

Do jednej z grup zawodowych pytających o zabezpieczenia, jak duża jest składka, warunki, OWU oraz opinie o ubezpieczeniach OC zawodowych, należy grupa osób pracujących w ramach usług w obszarze bezpieczeństwa i kontroli jakości.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w Ubezpieczenie OC zawodowe w usługach w obszarze bezpieczeństwa i kontroli jakości

Zawody w ramach usług w obszarze bezpieczeństwa i kontroli jakości

Ubezpieczenia OC zawodowe w usługach w obszarze bezpieczeństwa i kontroli jakości

W sumie oferta obejmuje ponad 250 specjalizacji, na których nie ciąży ustawowy obowiązek ubezpieczenia.

Kategoria zawodów “Usługi w obszarze bezpieczeństwa i kontroli jakości” które objęte są ubezpieczeniem OC zawodowym, obejmuje zawody:
Specjalista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy
Konsultant ds. ergonomii
Specjalista ds. bezpieczeństwa pożarowego
Audytor ds. procedur i polityki bezpieczeństwa
Audytor ds. procedur i polityki bezpieczeństwa oraz higieny pracy
Wykładowca BHP
Wykładowca bezpieczeństwa i higieny pracy
Konsultant ds. higieny
Prywatny detektyw
Specjalista ds. zapewnienia jakości
Specjalista ds. QA
Specjalista ds. quality assurance
Specjalista ds. zarządzania ryzykiem
Konsultant ds. bezpieczeństwa
Konsultant ds. bezpieczeństwa i higieny pracy
Technik jakości produktów
Technik jakości usług
Konsultant ds. organizacji ruchu

Czym jest ryzyko zawodowe w ramach usług w obszarze bezpieczeństwa i kontroli jakości

Co to jest ryzyko zawodowe?
“prawdopodobieństwo wystąpienia niepożądanych zdarzeń związanych z wykonywaną pracą, powodujących straty, w szczególności wystąpienia u pracowników niekorzystnych skutków zdrowotnych w wyniku zagrożeń zawodowych występujących w środowisku pracy lub sposobu wykonywania pracy”.

Ubezpieczenie OC zawodowe co raz bardziej popularne

Przykładem zawodu, nie związanego bezpośrednio z bezpieczeństwem i kontrolą jakości, jest zawód programisty.

Osoby pracujące w branży IT co raz częściej sięgają u nas po OC programisty.

Warto sprawdzic:

  • podcast Ubezpieczenia po ludzku – w tym podcaście omawiam w przystępny sposób tematy związane z ubezpieczeniami. Podcast skierowany jest do klientów zainteresowanych ubezpieczeniami. Opisujemy tam zarówno ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia od utraty dochodu, ubezpieczenia OC zawodowe, ubezpieczenia grupowe, trzeci filar emerytalny w Szwajcarii, zabezpieczenia antykradzieżowe do samochodu i wiele innych tematów
  • z kolej podcast Marketing i sprzedaż dla agenta ubezpieczeniowego, skierowany jest do branży ubezpieczeniowej. Omawiamy w nim, często wraz z gośćmi takie tematy jak sprzedawać ubezpieczenia, jak pozyskiwać leady ubezpieczeniowe, czy jak prowadzić social media w branży ubezpieczeniowej.

Review Ubezpieczenia OC zawodowe w usługach w obszarze bezpieczeństwa i kontroli jakości.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.