Ubezpieczenia » historie klientów ubezpieczeniowych » Jak pomogłem klientowi w zakupie trzeciego filaru emerytalnego w Szwajcarii

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Jak pomogłem klientowi w zakupie trzeciego filaru emerytalnego w Szwajcarii

Dzisiaj opisuję dla Ciebie historię mojego klienta, dotyczy osoby szukającej zabezpieczenia emerytalnego w Szwajcarii.

Klientka szukała pomocy w wyborze i dopełnieniu formalności przy trzecim filarze emerytalnym. A ja, pomogłem klientce łącząc ją z zaufanym doradą ubezpieczeniowym.

Jak pomogłem klientowi w zakupie trzeciego filaru emerytalnego w Szwajcarii

Z tego tekstu dowiesz się między innymi:

  • jak klientka szukająca trzeciego filaru w Szwajcarii do mnie trafiła
  • kiedy nastąpił kontakt ze strony klienta
  • jak szybko klient szukający trzeciego filaru w Szwajcarii otrzymał kontakt do doradcy ubezpieczeniowego
  • jak szybko klientka otrzymała wsparcie i ofertę na trzeci filar

Jak klientka szukająca trzeciego filaru w Szwajcarii do mnie trafiła

Klientka szukająca trzeciego filaru emerytalnego w Szwajcarii trafiła do mnie szukając informacji o tym zabezpieczeniu emerytalnym w internecie.

Ja publikuję właśnie informacje odpowiadające na najczęściej zadawane pytania przez osoby szukające trzeciego filaru w Szwajcarii.

Ile kosztuje takie zabezpieczenie emerytalne, jakie są zasady wpłacania składek i wypłacania świadczeń, kto może skorzystać z trzeciego filaru itp. To najczęściej zadawane pytania.

Kiedy nastąpił kontakt ze strony klienta

Klientka zgłosiła się do mnie przez stronę internetową 29 grudnia 2023. Po tym jak klientka wypełniła formularz kontaktowy,

Po tym jak klientka wypełniła ten formularz, zarówno ona otrzymała SMSem kontakt do doradcy ubezpieczeniowego, jak i doradca otrzymał kontakt do klientki.

Na początku stycznia klientka już rozmawiała z naszym zaufanym doradcą ubezpieczeniowym.

Jak szybko klientka otrzymała wsparcie i ofertę na trzeci filar

Po pierwszej rozmowie doradca przygotował ofertę ubezpieczeniową na trzeci filar i przesłał mojej klientce. Po kilkunastu dniach klientka zdecydowała się na zabezpieczenie emerytalne w Szwajcarii poprzez trzeci filar.

Zobacz też:

Review Jak pomogłem klientowi w zakupie trzeciego filaru emerytalnego w Szwajcarii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.