Ubezpieczenia » blog ubezpieczeniowy » Wakacje od ZUS

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Wakacje od ZUS

Wakacje od ZUS w skrócie

Temat “wakacji od ZUS” opisuję w skrócie:
– 19 marca 2024, rząd przyjął projekt ustawy, którego celem jest wprowadzenie ulgi od składek ZUS dla mikroprzedsiębiorstw,
– Wakacje od ZUS – czyli ulga od składek ZUS ma polegać na zwolnieniu z opłacania składek przez jeden miesiąc w każdym roku,
– Nowe rozwiązanie ma wejść w życie jeszcze w 2024 roku,

Przedsiębiorcy, samozatrudnieni, osoby pracujące na umowach B2B z zainteresowaniem czytają informacje o “wakacjach od ZUS”.

Więcej informacji: https://www.infor.pl/prawo/nowosci-prawne/6556301,wakacje-od-zus.html

Przedsiębiorcy poza państwowymi emeryturami, ubezpieczeniami chorobowymi z ZUS, co raz częściej decydują się na dodatkowe zabezpieczenia.

Nasi klienci pytają mnie o pomoc w wyborze:

Wakacje od ZUS

Review Wakacje od ZUS.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.