Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Jeżew 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Jeżew 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Jeżew  – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Jeżew to Twoje miasto zamieszkania a Województwo Łódzkie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Jeżew: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Jeżew

Województwo Łódzkie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Jeżew 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Jeżew

Jeżew – wieś w Polsce położona w województwie łódzkim, w powiecie poddębickim, w gminie Zadzim. Miejscowość położona jest na Wysoczyźnie Łaskiej.

W skład sołectwa oprócz Jeżewa wchodzi także osada Jeżew PGR.

Pierwsza wzmianka o Jeżewie, który wraz z sąsiednim Kłoniszewem był własnością Porajów Jeżewskich, pochodzi z 1386 r. Zawisza z Jeżewa był w latach 1405 – 1416 wojskim mniejszym sieradzkim, a Jan z Jeżewa w latach 1437 – 54 podczaszym sieradzkim. W XVIII w. Jeżew był własnością Radoszewskich, a następnie aż do II wojny światowej Wituskich.

4 grudnia 1863 r. w lasach jeżewskich (pomiędzy Jeżewem a Kłoniszewem) starł się z Rosjanami oddział kpt. Jana Birtusa i Żuława liczący 62 jeźdźców. W czasie bitwy ranny Jan Birtus dostał się do niewoli i został rozstrzelany w Łodzi. Na miejscu bitwy znaleziono ciała 5 powstańców. Rozpoznano: Kaczajkę z Prusinowic, lat 24 i Walerego Rugaczewskiego z Puczniewa, lat 22. Nie ma mogiły poległych.

Ostatnim właścicielem majątku Jeżew był Feliks Wituski, który w 1917 r. odkupił go od swego ojca, także Feliksa. W 1945 r. majątek przeszedł na własność państwa.

W latach 1954–1966 wieś należała i była siedzibą władz gromady Jeżew, po jej zniesieniu w wyniku przeniesienia siedziby w gromadzie Kłoniszew. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa sieradzkiego.

W 2012 we wsi Jeżew kręcone były sceny attain filmu ,,Ida”, który zdobył Oskara w 2014 roku w kategorii ,,Najlepszy film nieanglojęzyczny”.

Źródło
Jeżew
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Jeżew?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Jeżew:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Jeżew .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.