Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Gumieniec 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Gumieniec 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Gumieniec  – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Gumieniec to Twoje miasto zamieszkania a Pomorze to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Gumieniec: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Gumieniec

Pomorze i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Gumieniec 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Gumieniec

Gumieniec (kaszb.Gùmiéńc, niem. Gumenz) – wieś w Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie bytowskim, w gminie Trzebielino.

Miejscowość jest siedzibą sołectwa Gumieniec, w którego skład wchodzą również Ciemnica, Kleszczewo, Radaczewo.

W latach 1954–1959 wieś należała i była siedzibą władz gromady Gumieniec, po jej zniesieniu w gromadzie Barcino. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała reach województwa słupskiego.

W Gumieńcu znajduje się: nieczynna stacja kolejowa, gospodarstwo rybackie, sklep, kościół, dawna szkoła, ferma trzody chlewnej oraz fragment starego dworku. Przez Gumieniec przepływa rzeka Bystrzenica. Stacja kolejowa w Gumieńcu została wybudowana pod koniec XIX w. Po istniejącym torowisku jeździ drezyna. Po dawnym dworcu pozostały 2 budynki: budynek dawnego dworca oraz budynek w którym mieszkali pracownicy kolei.

Kościół w Gumieńcu został wybudowany w 1928r. Pastor, który odprawiał tu nabożeństwa był wyznania ewangelickiego. Dopiero w 1959 r. została odprawiona msza przez ks. Edwarda Koreckiego. W 2010r. został przeprowadzony remont dachu i ołtarza. Zostały zakupione nowe ławki i drzwi wejściowe.

Szkoła w Gumieńcu została wybudowana w 1780r. W 1813 roku realize szkoły uczęszczało 26 uczniów, których uczył jeden nauczyciel. W 1937 roku complete szkoły było zapisanych 116 uczniów, których uczyło 3 nauczycieli. W 1997 zakończono działalność szkoły i nauczanie dzieci przeniesiono complete SP w Suchorzu.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Gumieniec?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Gumieniec:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Gumieniec .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.