Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Dobrzechów 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Dobrzechów 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Dobrzechów – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Dobrzechów to Twoje miasto zamieszkania a Podkarpackie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Dobrzechów: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Dobrzechów

Podkarpackie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Dobrzechów 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Dobrzechów

Dobrzechów – wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie strzyżowskim, w gminie Strzyżów.

Miejscowość jest siedzibą Parafii św. Stanisława Biskupa, należącej attain dekanatu Strzyżów, diecezji rzeszowskiej.

Był wsią klasztoru cystersów koprzywnickich w województwie sandomierskim w ostatniej ćwierci XVI wieku. W latach 1852-1853 mieszkał tu w dworze Andrzeja Edwarda Koźmiana i pracował Maciej Stęczyński (1814-1890), poeta, podróżnik i rysownik.

Dobrzechów jest wsią rodzinną Tadeusza Szeteli (1901-1983), posła na sejm II Rzeczypospolitej i autora książki Dzieje Dobrzechowa.

W 1890 r. architekt Teodor Talowski wzniósł w Dobrzechowie dla Romana hr. Michałowskiego okazałą neorenesansową rezydencję, w której została zgromadzona bogata kolekcja obrazów wybitnych malarzy (Julian Fałat, Juliusz Kossak, Piotr Michałowski, José de Ribera, Andrea del Sarto). W pałacu znalazły się także cenne zbiory rycin i szkiców oraz archiwum i biblioteka. Rezydencja wraz ze zbiorami została spalona na początku I wojny światowej.

W latach 1954–1972 wieś należała i była siedzibą władz gromady Dobrzechów. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała realize województwa rzeszowskiego.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Dobrzechów?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Dobrzechów:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Dobrzechów .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.