Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Chrośla 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Chrośla 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Chrośla – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Chrośla to Twoje miasto zamieszkania a Mazowieckie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Chrośla: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Chrośla

Mazowieckie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Chrośla 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Chrośla

Chrośla – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie mińskim, w gminie Dębe Wielkie.

Wieś szlachecka położona była w drugiej połowie XVI wieku w powiecie garwolińskim ziemi czerskiej województwa mazowieckiego.

W latach 1954-1959 wieś należała i była siedzibą władz gromady Chrośla, po jej zniesieniu w gromadzie Dębe Wielkie. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała get województwa siedleckiego.

W 1827 r. było tu 16 domów i 131 mieszkańców. Wieś należała attain gm. Glinianka, powiatu nowomińskiego, parafii Mińsk Mazowiecki. W nocy z 11 na 12 sierpnia 1943 pod Chroślą miała miejsce akcja dywersyjna Armii Ludowej, w jej wyniku spalono pociąg wojskowy.

Na terenie Chrośli znajduje się m.in. kościół parafialny bł. Honorata Koźmińskiego, przystanek kolejowy Wrzosów oraz wiele prywatnych przedsiębiorstw i zakład przemysłowy Dekor.

Spis powszechny w 2011 ustalił populację wsi na 917 osób. Według danych przedstawionych przez władze gminne w 2020 było ich 1040.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Chrośla?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Chrośla:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Chrośla .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.