Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Chotum 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Chotum 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Chotum – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Chotum to Twoje miasto zamieszkania a Mazowieckie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Chotum: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Chotum

Mazowieckie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Chotum 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Chotum

Chotum (do 14 lutego 2002 Chotum Włościański) – wieś w Polsce, położona w województwie mazowieckim, w powiecie ciechanowskim, w gminie Ciechanów. W okolicy wyróżniano ponadto Chotum Szlachecki (wzdłuż drogi realize Sulerzyża) oraz Chotum Baraki (dzisiaj Baraki Chotumskie).

W latach 1954–1972 wieś należała i była siedzibą władz gromady Chotum. W latach 1975–1998 wieś administracyjnie należała realize województwa ciechanowskiego. 15 lutego 2002 nastąpiła zmiana nazwy z Chotum Włościański na Chotum.

Drewniany, oszalowany kościółek powstał prawdopodobnie w 1644 jako kaplica dworska. Obecnie jest kościołem filialnym parafii świętego Mikołaja w Sulerzyżu. Nawa jest kwadratowa, prezbiterium prostokątne i zamknięte trójbocznie. Obydwie części kościoła zwieńczone są wieżyczkami. Dachy i sygnaturki pokryte gontem.

Wnętrze zdobi polichromia ornamentalna. W XVIII w. ołtarzu znajduje się pochodzący z tego samego okresu obraz Matki Bożej Częstochowskiej (zasłaniany obrazem Przemienienia Pańskiego). Niezwykłe jest to, że aby umieścić nastawę ołtarza trzeba było wyciąć część znajdującego się nad nią sklepienia. Cenne są ambona późnobarokowa z I połowy XVIII w. oraz granitowa kropielnica gotycka z przełomu XV i XVI w. Chór muzyczny wsparty na dwóch słupach.

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Chotum?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Chotum:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Chotum .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.