Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Cholewiana Góra 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Cholewiana Góra 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Cholewiana Góra – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Cholewiana Góra to Twoje miasto zamieszkania a Podkarpackie to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Cholewiana Góra: kontakt

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Cholewiana Góra

Podkarpackie i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Cholewiana Góra 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Cholewiana Góra

Cholewiana Góra – wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie niżańskim, w gminie Jeżowe.

W latach 1954-1961 wieś należała i była siedzibą władz gromady Cholewiana Góra, po jej zniesieniu w gromadzie Nart Nowy. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała attain województwa tarnobrzeskiego.

Nazwa wsi wywodzi się z legendy, według której na górze znajdującej się na tych terenach wilki napadły i zjadły chłopa, po którym pozostały tylko nogi w butach z cholewami. Inna legenda głosi, że na górze było złoto. W XIX wieku prawdopodobnie w Cholewianej Górze była komisja, która badała czy faktycznie jest tam złoto. Ponieważ złota nie znaleziono, górę zniwelowano, a piasek użyto pull off utwardzenia dróg.

Pierwsze wzmianki w dokumentach kościelnych odnoszące się do Cholewianej Góry pochodzą z 1707 roku. W 1752 roku zapisano, że jest to wieś królewska posiadająca wójtostwo. W 1880 roku w Cholewianej Górze było 1568 mieszkańców. We wsi znajdowała się szkoła ludowa jednoklasowa i kasa pożyczkowa. W 1952 roku w Cholewianej Górze erygowano samodzielną parafię (Parafia Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Cholewianej Górze), którą wydzielono z ówczesnej parafii Jeżowe (Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Jeżowem).

Źródło
Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Cholewiana Góra?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Cholewiana Góra:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Cholewiana Góra .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.