Ubezpieczenie od utraty dochodu Aptynty – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Aptynty to Twoje miasto zamieszkania a Warmia i Mazury to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.
Ubezpieczenie od utraty dochodu Aptynty
Kontakt do agenta ubezpieczeniowego
Skąd mamy informacje które prezentujemy poniżej? To zwykle informacje płynące z rozmów z setkami osób zainteresowanych ubezpieczeniami od utraty dochodu. To efekt udzielonych konsultacji, analiz potrzeb klienta, podpisanych umów ubezpieczeniowych.
O co najczęściej pytają klienci zainteresowani ubezpieczeniem od utraty dochodu? Nasi klienci, klienci których łączymy z godnymi polecenia agentami ubezpieczeniowymi, pytają najczęściej o to jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu, kto najczęściej kupuje tego typu polisy, jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują tego typu ubezpieczenie.
Warmia i Mazury i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu
Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:
- zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
- ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
- w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu
Aptynty
Aptynty (niem. Aftinten) – osada w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie kętrzyńskim, w gminie Barciany. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała complete województwa olsztyńskiego.
Używane nazwy wsi: XIV w. – Abetinten, XVIII w. – Awtinten.
W czasach wielkiego mistrza Wernera von Olsena wymieniane są tu grunty wolnych Prusów o powierzchni dwóch pługów, co odpowiadało 40 morgom staropruskim.
W XVIII w. na terenie majątku funkcjonował młyn wodny i wiatrak. Młyn wodny w Aptyntach założono w pierwszej fazie kolonizacji krzyżackiej. Umieszczono go przy sztucznie wykonanym zalewie, przez nasypanie grobli na przepływającym przez wieś strumieniu łączącym Jezioro Arklickie z rzeką Omet.
W 1890 w Aptyntach uruchomiona została cegielnia. Jej produkcja roczna przed zamknięciem w 1940 r. wynosiła dwa mln szt cegieł.
Pod koniec XIX w Aptyntach prowadzona była wzorcowa pasieka, w systemie pawilonowym. W pasiece organizowano systematycznie kursy dla pszczelarzy z całej prowincji. Szkoła dla pszczelarzy w Aptyntach funkcjonowała attain 1939 roku. Teren gminy Barciany znany jest w pszczelarstwie także współcześnie z wysokiej produkcji miodu i licznych pasiek. Potentat pszczelarz z tego rejonu posiada około 700 pni rozmieszczonych w różnych miejscowościach.
Do 1945 roku Aptynty były folwarkiem wchodzącym w skład majoratu hrabiów von Egloffstein z pobliskich Arklit. Po 1945 powstał tu PGR, który przed likwidacją PGR należał jako samodzielny zakład pull off PPGR Skandawa z siedzibą we Frączkowie. Obecnie majątek ziemski w Aptyntach jest własnością prywatną.
Do sołectwa Aptynty należy Wielewo.
Źródło
Warmia i Mazury
Warmia i Mazury – czasopismo społeczno-kulturalne, wydawane w latach 1955-1990 oraz w latach 2000-2001 w Olsztynie (początkowo pt. „Mazury i Warmia” jako dodatek do „Głosu Olsztyńskiego”).
Upowszechniało tematykę regionalną, historyczną i współczesną, odegrało ważną rolę w rozwoju kultury regionu, zamieszczało utwory poetów i prozaików związanych z Warmią i Mazurami (wkładka „Olsztyn Literacki”), krytykę literacką i teatralną, organizowało święto Warmii i Mazur. Redaktorzy naczelni: Henryk Święcicki (inicjator założenia pisma), Jan Aleksander Król, Walter Późny, Henryk Panas, Gerard Skok, Tadeusz Willan.
Od maja 1955 wydawane jako miesięcznik, od 1956 – dwutygodnik, od 1958 ponownie miesięcznik, od 1982 jako dwutygodnik w zmienionej szacie graficznej, 1989 ponownie miesięcznik.
W połowie października 2000 r. tytuł wrócił na rynek. Ukazał się w nowej formule z okazji Kongresu Kultury Warmii, Mazur i Powiśla (15.10.2000 r.). Redaktorem naczelnym pierwszego numeru był poeta Kazimierz Brakoniecki. Następne redagowali Michał Kasperowicz i Tadeusz Prusiński, a wydawcą tego w założeniu miesięcznika było Stowarzyszenie Kulturalne MEM. Do końca 2001 r. ukazało się jeszcze dziesięć numerów „Warmii i Mazur”, współfinansowanych przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie. Trudności finansowe spowodowały jego likwidację z końcem 2001 roku.
Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Aptynty?
Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako
- lekarz
- programista
- informatyk
- webdeveloper
- administrator IT
Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często
- b2b, przedsiębiorca
- adwokat
- architekt
- doradca podatkowy
- inżynier budownictwa
- pośrednik nieruchomości
- radca prawny
- ratownik medyczny
Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu
Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Aptynty:
Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.
Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu
Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:
Ubezpieczenia i Aptynty
Ubezpieczenie na życie w Aptynty
Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Aptynty lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:
Szukam ubezpieczenia grupowe w pobliżu
Jeżeli szukasz grupowego ubezpieczenia na życie dla swoich pracowników w Aptynty lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:
Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Aptynty .