Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu Aptynty 

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Pamiętaj o pozostawieniu swoich danych kontaktowych. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Aptynty 

Ubezpieczenie od utraty dochodu Aptynty  – o tym jest ten wpis na blogu. Jeżeli Aptynty to Twoje miasto zamieszkania a Warmia i Mazury to Twoje okolice i szukasz ubezpieczenia od utraty dochodu, to jesteś we właściwym miejscu.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Aptynty

Kontakt do agenta ubezpieczeniowego

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu w mieście Aptynty

Skąd mamy informacje które prezentujemy poniżej? To zwykle informacje płynące z rozmów z setkami osób zainteresowanych ubezpieczeniami od utraty dochodu. To efekt udzielonych konsultacji, analiz potrzeb klienta, podpisanych umów ubezpieczeniowych.

O co najczęściej pytają klienci zainteresowani ubezpieczeniem od utraty dochodu? Nasi klienci, klienci których łączymy z godnymi polecenia agentami ubezpieczeniowymi, pytają najczęściej o to jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu, kto najczęściej kupuje tego typu polisy, jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują tego typu ubezpieczenie.

Warmia i Mazury i jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu Aptynty 

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodu? Ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza działa w następujący sposób:

  • zanim ubezpieczający się kupi ubezpieczenie, podaje średni uzyskiwany dochód
  • ubezpieczający się podpisuje umowę ubezpieczenia od utraty dochodu i wpłaca składkę
  • w przypadku choroby (lub zdarzeń opisanych w umowie) ubezpieczony może się spodziewać równowartości miesięcznego dochodu

Aptynty

Aptynty (niem. Aftinten) – osada w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie kętrzyńskim, w gminie Barciany. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała complete województwa olsztyńskiego.

Używane nazwy wsi: XIV w. – Abetinten, XVIII w. – Awtinten.

W czasach wielkiego mistrza Wernera von Olsena wymieniane są tu grunty wolnych Prusów o powierzchni dwóch pługów, co odpowiadało 40 morgom staropruskim.

W XVIII w. na terenie majątku funkcjonował młyn wodny i wiatrak. Młyn wodny w Aptyntach założono w pierwszej fazie kolonizacji krzyżackiej. Umieszczono go przy sztucznie wykonanym zalewie, przez nasypanie grobli na przepływającym przez wieś strumieniu łączącym Jezioro Arklickie z rzeką Omet.

W 1890 w Aptyntach uruchomiona została cegielnia. Jej produkcja roczna przed zamknięciem w 1940 r. wynosiła dwa mln szt cegieł.

Pod koniec XIX w Aptyntach prowadzona była wzorcowa pasieka, w systemie pawilonowym. W pasiece organizowano systematycznie kursy dla pszczelarzy z całej prowincji. Szkoła dla pszczelarzy w Aptyntach funkcjonowała attain 1939 roku. Teren gminy Barciany znany jest w pszczelarstwie także współcześnie z wysokiej produkcji miodu i licznych pasiek. Potentat pszczelarz z tego rejonu posiada około 700 pni rozmieszczonych w różnych miejscowościach.

Do 1945 roku Aptynty były folwarkiem wchodzącym w skład majoratu hrabiów von Egloffstein z pobliskich Arklit. Po 1945 powstał tu PGR, który przed likwidacją PGR należał jako samodzielny zakład pull off PPGR Skandawa z siedzibą we Frączkowie. Obecnie majątek ziemski w Aptyntach jest własnością prywatną.

Do sołectwa Aptynty należy Wielewo.

Źródło
Aptynty

Warmia i Mazury

Warmia i Mazury – czasopismo społeczno-kulturalne, wydawane w latach 1955-1990 oraz w latach 2000-2001 w Olsztynie (początkowo pt. „Mazury i Warmia” jako dodatek do „Głosu Olsztyńskiego”).

Upowszechniało tematykę regionalną, historyczną i współczesną, odegrało ważną rolę w rozwoju kultury regionu, zamieszczało utwory poetów i prozaików związanych z Warmią i Mazurami (wkładka „Olsztyn Literacki”), krytykę literacką i teatralną, organizowało święto Warmii i Mazur. Redaktorzy naczelni: Henryk Święcicki (inicjator założenia pisma), Jan Aleksander Król, Walter Późny, Henryk Panas, Gerard Skok, Tadeusz Willan.

Od maja 1955 wydawane jako miesięcznik, od 1956 – dwutygodnik, od 1958 ponownie miesięcznik, od 1982 jako dwutygodnik w zmienionej szacie graficznej, 1989 ponownie miesięcznik.

W połowie października 2000 r. tytuł wrócił na rynek. Ukazał się w nowej formule z okazji Kongresu Kultury Warmii, Mazur i Powiśla (15.10.2000 r.). Redaktorem naczelnym pierwszego numeru był poeta Kazimierz Brakoniecki. Następne redagowali Michał Kasperowicz i Tadeusz Prusiński, a wydawcą tego w założeniu miesięcznika było Stowarzyszenie Kulturalne MEM. Do końca 2001 r. ukazało się jeszcze dziesięć numerów „Warmii i Mazur”, współfinansowanych przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie. Trudności finansowe spowodowały jego likwidację z końcem 2001 roku.

Ubezpieczenie od utraty dochodów

Kto najczęściej kupuje polisy od utraty dochodu w mieście Aptynty?

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako

Poza branżą IT, na ubezpieczenie od utraty dochodu decydują się też często

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pobliżu

Ubezpieczenia od utraty dochodu w pozostałych miastach w pobliżu do miasta Aptynty:

Video ubezpieczenia po ludzku na YouTube.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Polacy kupują najczęściej polisy od utraty dochodu od firm:

Ubezpieczenia i Aptynty

Ubezpieczenie na życie w Aptynty

Jeżeli szukasz ubezpieczenia na życie w Aptynty lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Szukam ubezpieczenia grupowe w pobliżu

Jeżeli szukasz grupowego ubezpieczenia na życie dla swoich pracowników w Aptynty lub w pobliżu, to sprawdź poniższe kontakty:

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu Aptynty .

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.