Agent Ubezpieczeniowy

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Lub nagraj swoje pytanie na skrzynkę. Telefon: 221010425

Ubezpieczenie medyczne AXA MED dla klientów

Prywatna opieka medyczna w całej Polsce

Posiadaczom lub współposiadaczom konta osobistego, bank oferuje dostęp do prywatnej opieki medycznej w całej Polsce.

Nowe ubezpieczenie obejmuje nielimitowane wizyty u lekarzy pierwszego kontaktu i specjalistów (bez skierowania), podstawowe i specjalistyczne testy diagnostyczne, a przede wszystkim łatwy dostęp do 1000 placówek medycznych w Polsce, nie tylko w dużych miastach.

– W ramach ubezpieczenia, posiadacze naszych kont mają dostęp do prywatnych klinik z dobrą infrastrukturą i sprzętem oraz do wszelkich innych świadczeń w wybranym wariancie. Mogą oni również liczyć na pomoc lekarza nie później niż 24 godziny od momentu zgłoszenia, a także pomoc lekarzy specjalistów maksymalnie do 72 godzin od momentu zgłoszenia

– mówi Marzena Farion-Rzeźniczak, dyrektor ds. Produktów Ubezpieczeniowych w BNP Paribas Fortisie.

Klienci BNP Paribas Fortis mogą wykupić ubezpieczenia AXA MED w formie indywidualnej lub rodzinnej, a każdą z nich w wersji podstawowej lub rozszerzonej. Opcja indywidualna kosztuje 56 zł brutto miesięcznie (wersja podstawowa) lub 119 zł (wersja rozszerzona). Za opcję rodzinną klienci zapłacą 119 zł w wersji podstawowej i 290 zł w rozszerzonej.

BNP Paribas Fortis już pod koniec roku zaproponował klientom indywidualnym szeroki zakres dodatkowych usług assistance w ramach pakietów S, M, L i XL, a w tym m.in.: pomoc medyczną czy też infolinię medyczną.

– Obok oferowanych już usług assistance, ubezpieczenie medyczne to kolejny obszar, w którym wspieramy klientów w ich codziennym życiu. W tym roku planujemy wprowadzać kolejne tego typu usługi – mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klientów Indywidualnych w BNP Paribas Fortisie.

www.bnpparibasfortis.pl

Review Ubezpieczenie medyczne AXA MED dla klientów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *