Agent Ubezpieczeniowy

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Lub nagraj swoje pytanie na skrzynkę. Telefon: 221010425

Co to jest inwestycyjne ubezpieczenie na życie?

Inwestycyjne ubezpieczenie na życie

Rzecznik Finansowy, wyjaśnia podstawowe znaczenie pojęcia „inwestycyjne ubezpieczenie na życie”:

Jest to umowa ubezpieczenia na życie (czasem na życie i dożycie), która w odróżnieniu od tradycyjnych umów ubezpieczenia na życie umożliwia inwestycję wpłaconej składki ubezpieczeniowej w fundusze kapitałowe wskazane przez ubezpieczyciela.

Dalszą część wypowiedzi Małgorzaty Więcko – Tułowieckiej, głównego specjalisty w BRU znajdziemy na stronach Rzecznika Finansowego rf.gov.pl.

Wow! Krótko, treściwie i zrozumiale. Wystarczy by zrozumieć.

6 lat temu

Trzeba przyznać, że jest to bardzo ciekawy sposób powiększania danej kwoty składek.
Zastanawiam się tylko, czy ubezpieczyciel „ma procent” z obracania pieniędzy swojego klienta.
Za opiekę nad nimi…

6 lat temu
Dariusz Drobny
Agent Ubezpieczeniowy

Oczywiście że tak. dodatkowo większość firm wprowadza opłaty alokacyjne i za zarządzanie funduszami (nawet jeśli te przynoszą straty) co działa na niekorzyść klienta.
W przypadku firmy Prudential tych opłat nie ma. Firma dzieli się zyskiem z inwestycji kapitałem klienta w stosunku 90% klient i 10% firma.
Dodatkowo jako jedyna firma gwarantuje zwrot wpłaconych składek i bierze ryzyko inwestycyjne na siebie co jest ewenementem na rynku ubezpieczeń.

5 lat temu
Dariusz Drobny
Agent Ubezpieczeniowy

Premiopolisa oszczędności na plus
Ubezpieczenie na życie
Długoterminowy plan oszczędzania na wybrany cel w przyszłości.

Premiopolisa pozwoli Ci zgromadzić kapitał, by w określonym przez Ciebie czasie skorzystać z niego i spełnić od dawna założony plan. Dzięki systematycznym wpłatom na Premiopolisę możesz zgromadzić kwotę, która pozwoli Ci zrealizować założone plany i marzenia.

Gwarancja wypłaty – Zawierając umowę, umawiasz się z nami na minimalną kwotę, jaką uzyskasz na koniec Premiopolisy.

Premie roczne i premia końcowa – Możesz zyskać jeszcze więcej. Masz możliwość otrzymania premii – dodatkowych kwot, które powiększą wysokość Twoich oszczędności.

Zabezpieczenie bliskich – W ramach umowy masz zapewnione ubezpieczenie na życie, dzięki temu możesz mieć pewność, że w razie Twojej śmierci Twoi bliscy otrzymają pieniądze, które pozwolą im utrzymać komfort życia na obecnym poziomie.

Elastyczne rozwiązanie – Sam decydujesz, jak długo oszczędzać. Zależy to tylko od Ciebie, Twoich potrzeb i możliwości finansowych oraz od tego, kiedy będziesz chciał skorzystać z oszczędności. Minimalny okres oszczędzania to 10 lat, maksymalny do ukończenia 75. roku życia. Oszczędzać możesz już w wieku 16 lat.

Gwarancja zwrotu wpłaconych składek – Masz możliwość wyboru opcji pozwalającej otrzymać sumę wszystkich wpłaconych składek na koniec umowy. Dzięki temu zyskasz pewność, że nawet jeśli gwarantowana suma ubezpieczenia z premiami będzie niższa niż zakładaliśmy, otrzymasz cały kapitał wpłacony na ubezpieczenie.
Rozsądna wysokość wpłat – Wpłacając minimum 165 zł miesięcznie, nie obciążasz istotnie budżetu domowego, a jednocześnie możesz wraz z upływem czasu zgromadzić znaczną sumę pieniędzy.

Brak podatku od zysków kapitałowych – Pieniądze, które otrzymasz na koniec okresu ubezpieczenia, nie podlegają opodatkowaniu 19–procentowym podatkiem od zysków kapitałowych (zgodnie z aktualnymi przepisami prawa).

Zainteresowane osoby
zapraszam do kontaktu z Liderem Sprzedaży Prudential oddział Kraków. Tel 794924325 dariuszdrobny@gmail.com

5 lat temu

Review Co to jest inwestycyjne ubezpieczenie na życie?.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *