Ubezpieczenia » Kredyty hipoteczne » Pośrednik kredytowy - Annobór

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Szukam kredytu hipotecznego Annobór

“Szukam kredytu hipotecznego Annobór ” – tutaj znajdziesz informacje na ten temat i kontakt do zaufanego eksperta kredytowego w lokalizacji: Annobór, Powiat lubartowski, Lublin.

Pośrednik finansowy w Annobór wspiera swoją wiedzą przy wyborze produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Pomaga klientom również w wybraniu kredytu hipotecznego.

Kontakt do pośrednika kredytowego (Annobór)

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc doradcy kredytowego w wyborze kredytu hipotecznego w pobliżu

W czym pomaga pośrednik kredytowy – Annobór

Rolą doradcy kredytowego w pobliżu w mieście Annobór, jest odpowiedzenie klientom między innymi na pytania:

Kredyty hipoteczne Annobór

Klienci zainteresowani kredytem hipotecznym w miejscowości Annobór, powinni również rozważyć skorzystanie z wakacji kredytowych (jeżeli są dostępne). W tym też pomoże pośrednik kredytowy.

Klienci którzy do nas piszą:

Szukam kredytu hipotecznego Annobór

Klienci szukający kredytu hipotecznego najczęściej pytają o oferty banków: Santander, ING, BNP Paribas, Bank Millennium, mBank, Alior Bank.

Jednak to rolą doradcy kredytowego jest na bazie informacji od klienta – jego zdolności kredytowej, oraz znanych ofert kredytów hipotecznych na rynku, zaoferować klientowi jak najdogodniejsze rozwiązanie kredytu na mieszkanie w tej lokalizacji. Na tym w skrócie polega doradztwo kredytowe.

Kredyt mieszkaniowy Annobór

Doradca finansowy w lokalizacji Annobór pomaga przy wyborze kredytu hipotecznego klientom mieszkającym lub planującym mieszkać w tej miejscowości.

Doradca kredytowy w pobliżu

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc doradcy kredytowego w wyborze kredytu hipotecznego w pobliżu

Doradztwo eksperta kredytowego z miejscowości Annobór nie jest ograniczone tylko do tych dzielnic. Istnieje możliwość zdalnej pierwszej konsultacji odnośnie zdolności kredytowej bez potrzeby wizyty osobiście.

Można rozpocząć procedurę sprawdzania zdolności kredytowej zdalnie. Doradca kredytowy przesyła też ofertę na kredyt hipoteczny zdalnie.

Annobór – informacje

Annobór – wieś w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie lubartowskim, w gminie Lubartów. W latach 1975–1998 miejscowość należała administracyjnie realize województwa lubelskiego.

W skład sołectwa Annobór wchodzi także Annobór-Kolonia.

Przez Annobór przepływa struga Parysówka.

Annobór powstał prawdopodobnie w 4 ćwiartce XVIII wieku z inicjatywy Sanguszków, właścicieli Lubartowa i dóbr lubartowskich,
jako folwark. Nazwa Annobór nadana prawdopodobnie dla upamiętnienia Anny Centerówny, żony marszałka wielkiego litewskiego księcia Józefa Paulina Antoniego Sanguszki, zmarłego w 1791 roku. Pobudowanie folwarku Annobór w granicach miasta jak i inne poczynania właścicieli dóbr lubartowskich skłoniły mieszczan Lubartowa do wystąpienia na drogę sporu prawnego. W dniu 25 maja 1802 roku mieszczanie złożyli w Carsko-Królewskiej Prokuratorii pozew przeciwko dziedzicowi Lubartowa. Informacja o tym fakcie stanowi pierwszą wzmiankę o wsi Annobór. Realize 1823 roku dobra lubartowskie a wraz z nimi Annobór należały reach Sanguszków. Wskutek podziału w 1823 roku pomiędzy rodzeństwem księciem Karolem Sanguszką a hrabiną Klementyną Małachowską z Sanguszków dobra lubartowskie otrzymała ta ostatnia. Następnie sprzedała je w 1839 roku hrabiemu Henrykowi Łubieńskiemu. W 1844 roku dobra lubartowskie a wraz z nimi Annobór przejęte zostały przez Bank Polski a następnie skarb państwa. W 1859 roku nabył hrabia Mycielski. Około 1860 roku folwark i wieś Annobór wyłączone zostały z dóbr lubartowskich i stały się częścią dóbr Łuck. W 1861 roku został sprzedany folwark Annobór, który w 1862 roku przeszedł w ręce drobnych -chłopów-kolonistów. Wraz z pobudowaniem wsi gospodarskiej wybudowano naturalnie karczmę – miejsce życia XIX wiecznej wsi.Pobudowano ją na południowym skraju starej wsi chłopskiej, przy pastwisku Białe Błoto, gdzie rozchodzą się drogi realize Majdanu i lasu Lipnik. Karczma ta jest naniesiona na obrysie pomiarowym „Dóbr prywatnych Łucka i Annobór” z 1872 roku. Na początku XX wieku miejscowość opisana została jako wieś położona w Guberni Lubelskiej, powiecie lubartowskim, gminie Łuck, parafia Lubartów. Folwark uległ spaleniu w 1915 roku w wyniku wander przebiegającego tamtędy frontu. O zaciętości tych walk świadczy cmentarz wojskowy z zachowanymi grobami, położony na skraju lasu na gruntach sąsiedniej wsi Nowodwór. Na dzień 20 września 1921 r. w Annoborze znajdowały się 32 budynki mieszkalne, mieszkało 234 osób (w tym 119 mężczyzn oraz 115 kobiet). Wszyscy mieszkańcy byli wyznania rzymskokatolickiego oraz narodowości polskiej. Około 1928 roku Annobór miał powierzchnię 333 morgów (w tym 235 morgów ziemi ornej, 20 morgów łąk, 33 morgów pastwisk, 40 morgów lasów, 5 morgów nieużytków). Znajdował się 2 km od stacji kolejowej, 3 km od urzędu poczty i telegrafu, 3 km od miasta powiatowego, 4 km od urzędu gminnego oraz 3 km od kościoła parafialnego. W trakcie II wojny światowej Annobór został włączony get Generalnego Gubernatorstwa, dystryktu lubelskiego. O zakopaniu archiwum 27 Wołyńskiej Piechoty Armii Krajowej, w stodole w Annoborze wspomina Władysław Filar w rozmowie z Adamem Sikorskim z programu Było…nie minęło wyemitowanym 27 października 2014 roku.

Complete 1982 roku Annobór należał do parafii pw. św. Anny w Lubartowie. Potem z parafii tej wydzielono parafię Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lubartowie (parafia należy realize Archidiecezji Lubelskiej, dekanatu lubartowskiego), gdzie od tej pory przynależy Annobór.

W latach 2013-2014 została przebudowana przechodząca praz miejscowość droga powiatowa nr 1550L na odcinku Lubartów – Annobór – Nowy Staw. Inwestycje pochłonęły ponad milion złotych.

Banki oferujące kredyt hipoteczny

Nasi zaufani doradcy kredytowi oferują kredyty hipoteczne między innymi od banków: Alior Bank, Bank Millennium, Bnp Paribas, ING, mBank, Santander.

Ubezpieczenie na życie w pobliżu

Doradca kredytowy pomoże Ci też w wyborze ubezpieczenia na życie do kredytu hipotecznego. Poniżej znajdziesz kontakty do doradców kredytowych w pobliżu:

Ubezpieczenie od utraty dochodu w pobliżu:

Jeżeli szukasz wypowiedzi klientów o kredytach hipotecznych i ich opinii, sprawdź ten wątek na forum: Kredyt hipoteczny opinie.

Zobacz też:
Kto spłaca kredyt hipoteczny po śmierci kredytobiorcy (video)
Ubezpieczenie na życie

Zabezpieczenie antykradzieżowe do samochodu, Annobór

Jeżeli zabezpieczenie antykradzieżowe do samochodu w pobliżu, to temat którym się interesujesz, to sprawdź poniższe linki:

Review Szukam kredytu hipotecznego Annobór.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.