Ubezpieczenia » Kredyty hipoteczne » Pośrednik kredytowy - Annobór-Kolonia

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Szukam kredytu hipotecznego Annobór-Kolonia

“Szukam kredytu hipotecznego Annobór-Kolonia ” – tutaj znajdziesz informacje na ten temat i kontakt do zaufanego eksperta kredytowego w lokalizacji: Annobór-Kolonia, Powiat lubartowski, Lublin.

Pośrednik finansowy w Annobór-Kolonia wspiera swoją wiedzą przy wyborze produktów finansowych i ubezpieczeniowych. Pomaga klientom również w wybraniu kredytu hipotecznego.

Kontakt do pośrednika kredytowego (Annobór-Kolonia)

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc doradcy kredytowego w wyborze kredytu hipotecznego w pobliżu

W czym pomaga pośrednik kredytowy – Annobór-Kolonia

Rolą doradcy kredytowego w pobliżu w mieście Annobór-Kolonia, jest odpowiedzenie klientom między innymi na pytania:

Kredyty hipoteczne Annobór-Kolonia

Klienci zainteresowani kredytem hipotecznym w miejscowości Annobór-Kolonia, powinni również rozważyć skorzystanie z wakacji kredytowych (jeżeli są dostępne). W tym też pomoże pośrednik kredytowy.

Klienci którzy do nas piszą:

Szukam kredytu hipotecznego Annobór-Kolonia

Klienci szukający kredytu hipotecznego najczęściej pytają o oferty banków: Santander, ING, BNP Paribas, Bank Millennium, mBank, Alior Bank.

Jednak to rolą doradcy kredytowego jest na bazie informacji od klienta – jego zdolności kredytowej, oraz znanych ofert kredytów hipotecznych na rynku, zaoferować klientowi jak najdogodniejsze rozwiązanie kredytu na mieszkanie w tej lokalizacji. Na tym w skrócie polega doradztwo kredytowe.

Kredyt mieszkaniowy Annobór-Kolonia

Doradca finansowy w lokalizacji Annobór-Kolonia pomaga przy wyborze kredytu hipotecznego klientom mieszkającym lub planującym mieszkać w tej miejscowości.

Doradca kredytowy w pobliżu

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc doradcy kredytowego w wyborze kredytu hipotecznego w pobliżu

Doradztwo eksperta kredytowego z miejscowości Annobór-Kolonia nie jest ograniczone tylko do tych dzielnic. Istnieje możliwość zdalnej pierwszej konsultacji odnośnie zdolności kredytowej bez potrzeby wizyty osobiście.

Można rozpocząć procedurę sprawdzania zdolności kredytowej zdalnie. Doradca kredytowy przesyła też ofertę na kredyt hipoteczny zdalnie.

Annobór-Kolonia – informacje

Annobór-Kolonia – kolonia w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie lubartowskim, w gminie Lubartów. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie lubelskim. Obecna nazwa funkcjonuje od czasów powojennych, wcześniejsza urzędowa nazwa to Folwark Annobór.

Miejscowość wchodzi w skład sołectwa Annobór.

W 1921 roku Annobór-Kolonia liczył 37 budynków mieszkalnych; 268 mieszkańców (w tym 124 mężczyzn oraz 144 kobiet). 265 mieszkańców było wyznania rzymskokatolickiego a 3 prawosławnego, ale wszyscy byli narodowości polskiej. Około 1928 roku wieś miała 330 morgów obszaru ogólnego (w tym 282 morgów ziemi ornej; 24 morgów łąk; 20 morgów lasów oraz 4 morgów nieużytków). Miejscowość miała 2 km realize stacji kolejowej; 3 km reach urzędu pocztowego i telegrafu; 3 km get miasta powiatowego; 4 km attain urzędu gminnego; 3 km get kościoła parafialnego. Podczas II wojny światowej Annobór-Kolonia przyłączono accomplish GG, dystryktu lubelskiego.

Get 1982 roku Annobór-Kolonia należał do parafii pw. św. Anny w Lubartowie. Potem z parafii tej wydzielono parafię Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lubartowie (parafia należy realize Archidiecezji Lubelskiej, dekanatu lubartowskiego), gdzie od tej pory przynależy Annobór-Kolonia. W miejscowości znajdują się również przydrożne krzyże i kapliczki wrośnięte w krajobraz regionu, wśród nich można wymienić krzyż drewniany na początku miejscowości, krzyż drewniany tzw. „obok Woźniczki”, krzyż metalowy z 1972 przy posesji pana Stanisława Jabłońskiego, Kapliczka murowana, Krzyż drewniany przy zakręcie drogi realize Lubartowa, Krzyż drewniany tzw. „Na Dużej Górze”, Krzyż drewniany przy lesie nowodworskim.

Szkoła Podstawowa w Annoborze

Banki oferujące kredyt hipoteczny

Nasi zaufani doradcy kredytowi oferują kredyty hipoteczne między innymi od banków: Alior Bank, Bank Millennium, Bnp Paribas, ING, mBank, Santander.

Ubezpieczenie na życie w pobliżu

Doradca kredytowy pomoże Ci też w wyborze ubezpieczenia na życie do kredytu hipotecznego. Poniżej znajdziesz kontakty do doradców kredytowych w pobliżu:

Ubezpieczenie od utraty dochodu w pobliżu:

Jeżeli szukasz wypowiedzi klientów o kredytach hipotecznych i ich opinii, sprawdź ten wątek na forum: Kredyt hipoteczny opinie.

Zobacz też:
Kto spłaca kredyt hipoteczny po śmierci kredytobiorcy (video)
Ubezpieczenie na życie

Zabezpieczenie antykradzieżowe do samochodu, Annobór-Kolonia

Jeżeli zabezpieczenie antykradzieżowe do samochodu w pobliżu, to temat którym się interesujesz, to sprawdź poniższe linki:

Review Szukam kredytu hipotecznego Annobór-Kolonia.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.