Ubezpieczenia » Kredyty hipoteczne » Kredyt hipoteczny bez ślubu

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Kredyt hipoteczny bez ślubu

Kredyt hipoteczny bez ślubu

Kredyt hipoteczny bez ślubu. W tym fragmencie odcinka o kredycie hipotecznym rozmawiam z doradcą kredytowym na temat kredytu hipotecznego bez ślubu. Czy warto bez ślubu brać kredyt hipoteczny? Czy ludzie bez ślubu biorą kredyt hipoteczny? Dowiedz się więcej.

Kredyt hipoteczny bez ślubu

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc doradcy kredytowego w wyborze kredytu hipotecznego

Mówiliśmy o rozwodzie mówiliśmy o rodzicach teraz Temat Kredyt hipoteczny bez ślubu czyli dwoje dorosłych.

Czy kredyt hipoteczny bez ślubu się opłaca?

Powiedzmy że pracujących ludzi bez ślubu chce wziąć kredyt hipoteczny nie ma żadnej różnicy między dzisiejszym także spokojnie śmiało proszę na pewno nie podejmować decyzje o ślubie w podstawie karty hipotecznej na podstawie wtedy WIBOR się zmieni i co wtedy zrobić.

Decyzja o kredycie hipotecznym

Jak zmieniać swoją decyzję tak i wtedy jest.

Kto decyduje o wyborze po raz jeszcze raz Rada Polityki.

No właśnie i wtedy Radę Polityki Pieniężnej jeszcze obciążały takim taką olbrzymią odpowiedzialnością jaką jest nasz ślub.

Rada Polityki Pieniężnej ustala stopy procentowe a to mają wpływ na WIBOR a jak już to. Ale wracając do tego co co mówisz to były programy rządowe i te najczęściej trochę zmieniają w tym pytaniu które teraz powiedziałeś małżonkowie bo wszelkiego rodzaju programy rządowe czyli Rodzina na Swoim i Mieszkanie dla młodych najczęściej premierowe małżeństwa a jeszcze bardziej małżeństwa z dziećmi.

Decyzja o małżeństwie a kredyt hipoteczny

I ja osobiście i wiele osób moich kolegów również te małżeństwa były zawierane bądź decyzja o nich była przyspieszona pod kątem właśnie dofinansowania rządowego do zakupu nowego mieszkania.

Dziś tych ślubów było więcej albo na pewno szybciej młodzi podejmowali decyzję o zawarciu związku małżeńskiego bo było większe dofinansowanie i to były znaczne kwoty więc takie rzeczy się działy teraz na dzisiaj nie ma żadnego programu rządowego wspierającego rodziny małżeństwa więc nie ma to żadnego żadnej różnicy jest to traktowane jak związek nieformalny pod kątem świadomości jako jedno gospodarstwo domowe nikt tu nie bierze się sama otrzymuje pan sam więc śmiało nie małżonkowie na tych samych zasadach jak małżonkowie przystępują do kredytu z tą różnicą że kupują nieruchomość na udziałach czyli w księdze wieczystej każdy z nich ma np.


Dowiedz się więcej na temat: ubezpieczenie na życie przy kredycie hipotecznym


50 udziałów albo jak jedna strona największy wkład własny a druga w ogóle no to że chce że ja będę wtedy 60 70. Jak myślicie czy będzie można zarobić oczywiście małżonków. No bo tu już jest wszystko wspólne jeżeli nie ma się rozwiązać matką.

My teraz wchodzimy w coraz bardziej jakby to powiedzieć. Niszowy słowo ale może dla niektórych naszych słuchaczy dziwne zapytania. Ale słuchajcie no tak ludzie zadają pytania na forach czy też w więc też już się boję.

Sprawdź też: Kredyt hipoteczny bez ślubu (video)

Review Kredyt hipoteczny bez ślubu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.