admin

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta. Lub nagraj swoje pytanie na skrzynkę. Telefon: 221010425

Na czym polega ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK

Z tego video dowiesz się na czym polega ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK: Life Cover, czy też Life Insurance. Poznasz opinię agentki ubezpieczeniowej

Transkrypcja:

Witam państwa bardzo serdecznie. Nazywam się Agnieszka Jackiewicz i od 2008 roku jestem licencjonowanych doradcą do spraw kredytów hipotecznych i ubezpieczeń.

Na czym polega ubezpieczenie na życie

Dzisiaj chciałabym powiedzieć państwu na czym polega ubezpieczenie na życie tak zwane Life Cover czy Life Insurance.

Life Cover / Life Insurance

Ubezpieczenie to ma na celu zabezpieczenie przyszłości rodzinie na wypadek śmierci ubezpieczonego. Utrata członka rodziny jest niewątpliwie tragedią tym bardziej jeśli jest to główny żywiciela rodziny i pozostawia bliskich bez środków do życia. Wypłata z ubezpieczenia na życie może pomóc spłacić zobowiązania finansowe takie jak kredyty hipoteczne i pożyczki które zostawia po sobie osoba ubezpieczona oraz zapewnić dzieciom dobry start w dorosłe życie.

Oczywiście nie zrekompensuje to utraty bliskiej osoby ale pomoże rodzinie przetrwać ten trudny okres i nie popaść w długi. Jeśli chcesz dowiedzieć się czy takie ubezpieczenie jest potrzebne lub chciałbyś dowiedzieć się ile wynosiłaby składka miesięczna dla ciebie zadzwoń już dziś pod numer podany poniżej.


Przeczytaj też:

Ubezpieczenia na życie dla Polaka w UK – opinie na forum

Jeżeli szukasz polisy na życie dla siebie a mieszkasz i pracujesz w Wielkiej Brytanii, warto też abyś przeczytał tekst o tym ile kosztuje ubezpieczenie Polaka w UK.

Review Na czym polega ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *