Ubezpieczenia » Ubezpieczenie na życie » Na czym polega ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Na czym polega ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK

Z tego video dowiesz się na czym polega ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK: Life Cover, czy też Life Insurance. Poznasz opinię agentki ubezpieczeniowej

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia w UK

Transkrypcja:

Ubezpieczenie na życie w UK

Witam państwa bardzo serdecznie. Nazywam się Agnieszka Jackiewicz i od 2008 roku jestem licencjonowanych doradcą do spraw kredytów hipotecznych i ubezpieczeń.

Na czym polega ubezpieczenie na życie

Dzisiaj chciałabym powiedzieć państwu na czym polega ubezpieczenie na życie tak zwane Life Cover czy Life Insurance.

Life Cover / Life Insurance

Ubezpieczenie to ma na celu zabezpieczenie przyszłości rodzinie na wypadek śmierci ubezpieczonego. Utrata członka rodziny jest niewątpliwie tragedią tym bardziej jeśli jest to główny żywiciela rodziny i pozostawia bliskich bez środków do życia. Wypłata z ubezpieczenia na życie może pomóc spłacić zobowiązania finansowe takie jak kredyty hipoteczne i pożyczki które zostawia po sobie osoba ubezpieczona oraz zapewnić dzieciom dobry start w dorosłe życie.

Oczywiście nie zrekompensuje to utraty bliskiej osoby ale pomoże rodzinie przetrwać ten trudny okres i nie popaść w długi. Jeśli chcesz dowiedzieć się czy takie ubezpieczenie jest potrzebne lub chciałbyś dowiedzieć się ile wynosiłaby składka miesięczna dla ciebie zadzwoń już dziś pod numer podany poniżej.


Przeczytaj też:

Ubezpieczenia na życie dla Polaka w UK – opinie na forum

Jeżeli szukasz polisy na życie dla siebie a mieszkasz i pracujesz w Wielkiej Brytanii, warto też abyś przeczytał tekst o tym ile kosztuje ubezpieczenie Polaka w UK.

Sprawdź też pozostałe teksty o ubezpieczeniach w UK:

Review Na czym polega ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.