Ubezpieczenia » Ubezpieczenie na życie » Ubezpieczenia na życie w Wielkiej Brytanii

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie na życie w Wielkiej Brytanii

Ubezpieczenie na życie w Wielkiej Brytanii. O tym jest ten wpis i to video. Z tego video dowiesz się kto powinien kupić ubezpieczenie na życie. Te informacje będą przydatne dla Polaków mieszkających i pracujących w UK.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia w UK
Ubezpieczenie na życie w UK po polsku - najważniejsze informacje
Ubezpieczenie na życie w Wielkiej Brytanii

Kto potrzebuje ubezpieczenia na życie

Transkrypcja:

Witam państwa bardzo serdecznie. Przez ponad 20 lat mojego doświadczenia wielu ludzi kierowało szereg pytań postaram się odpowiedzieć na kilka z nich. Co to jest polisa na życie. Polisa na życie przede wszystkim. I tak w najprostszym sposób jak można ją opisać jest to umowa umowa zawarta pomiędzy firmą ubezpieczeniową a tobą. Gdzie tych wskazówek spadkobiercę który otrzyma odszkodowanie.

A kto potrzebuje ubezpieczenia na życie. Bardzo dobre pytanie. Bardzo dobre pytanie potrzebuję był biedny czy bogaty człowiek który ma odłożone 100 tys. funtów czy taki który ma odłożone bo jeżeli masz odłożone pieniądze to pytanie czy w przypadku choroby chcesz się wydawac na leczenie czy nie lepiej jest za 10 20 punktów mieć gwarancję na piśmie że ktoś na to leczenie te pieniądze ci przekażą.

Jedyny żywiciel rodziny

Pytanie jest kto powinien mieć ubezpieczenie kawaler czy Panna A może osoba która ma dzieci która ma kredyty nabędą ubezpieczenie musi posiadać osoba która jest jedynym żywicielem rodziny czyli w przypadku gdyby stało się coś. Nie mogę rodziny zostawić w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Pytanie kolejne które jest często zadawane to na co przeznaczane są pieniądze z polisy na życie.

Pokrycie kosztów pogrzebu

Po pierwsze z tego tytułu są pokrywane koszty pogrzebu spłata zobowiązań kredytów utrzymanie rodziny bieżące opłaty od codziennych wydatków studia dzieci z jedną z takich ciekawostek jest jedną z instytucji wyliczyła że do 21 roku życia wychowanie dziecka to koszt 231 tys.

843 funtów. A od czego zależy miesięczna składka ubezpieczenia. Przede wszystkim od wysokości odszkodowania. Im wyższa suma odszkodowania tym wyższa będzie skok ale i na odwrót od rodzaju polisy system ubezpieczenia który ma wypłacić odszkodowanie w przypadku śmierci. Czy jest to ubezpieczenie które ma wypłacić w przypadku gdy ja będę bardzo poważnie chory czy też ubezpieczenie które ma zabezpieczyć moje dochody czyli ubezpieczony swoją wypłatę. Gdybym był chory to chcę nadal mieć wypłacane tyle pieniędzy gdybym normalnie pracował. Bardzo ważne jest to w jakim wieku jesteś.

Ubezpieczenie na życie: opinie

Ubezpieczenia są dla ludzi młodych i zdrowych im jesteś zdrowszy jesteś młodszy tym na pewno jest to tańsze. Oczywiście ubezpieczenie może również kupić osoba która jest już w zaawansowanym wieku czy też jest troszeczkę bardziej schorowana. Natomiast wiadomo że w tym przypadku to składka będzie wyższa od długości trwania polisy. Jak chcesz zawrzeć umowę również jest uwarunkowana to jak wysoka będzie składka. Bardzo ważne jest to jakie choroby przebył już 35 wyleczony. Czy były to poważne choroby od stylu życia jest też uzależniona składka czyli czy jesteś osobą palącym czy uczęszcza na siłownię czy prowadzisz aktywny styl życia.

Najlepsza polisa na życie dla Polaka w UK

A jaka polisa będzie dla mnie najlepsza. Najlepsza polisa to będzie taka która jest dla ciebie dopasowana. Jeżeli nie jesteś zdecydowany jaka jest dla ciebie najlepsza. Bardzo serdecznie zapraszam do kontaktu z firmą Profit oraz nie zwlekać. Tym bardziej że wszystkie konsultacje są prowadzone na koszt firmy. Dziękuję serdecznie.

Sprawdź też pozostałe teksty o ubezpieczeniach w UK:

Obejrzyj to video na YouTube.


Review Ubezpieczenie na życie w Wielkiej Brytanii.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.