Ubezpieczenia » Ubezpieczenie na życie » Ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK: kierowca ciężarówki

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK: kierowca ciężarówki

Ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK: kierowca ciężarówki – ten temat poruszamy w tym tekście.

Polacy w Wielkiej Brytanii i ubezpieczenie na życie

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia w UK

W tym tekście znajdziesz informacje o tym kto wśród Polaków w UK kupuje ubezpieczenie na życie, dlaczego Polacy – kierowcy ciężarówek decydują się na ubezpieczenie od utraty dochodu w Anglii, od czego zależy wysokość odszkodowania wypłacanego z ubezpieczenia na życie w Wielkiej Brytanii dla Polaka i gdzie szukać opinii o ubezpieczeniach na życie.

Ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK: kierowca ciężarówki

Polacy którzy wybierają ubezpieczenie na życie w UK pracują w różnych zawodach. Jednak jest kilka dominujących zawodów w których pracują rodacy wybierający ubezpieczenie na życie w Wielkiej Brytanii. Jednym z nich jest kierowca ciężarówki, lub inaczej Heavy goods driver.

Kto kupuje polisę na życie w UK

Polak w UK: Kierowca ciężarówki

Heavy goods driver a ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK

Polacy żyjący i pracujący w UK jako kierowca ciężarówki często decydują się na wykupienie ubezpieczenia na życie.

Zawodowy kierowca chce się ubezpieczyć na życie

Kierowcy HGV UK

Jak donosi raport “Kto kupuje ubezpieczenia na życie dla Polaka w UK“, to właśnie kierowcy ciężarówki – hgv (Heavy goods driver) jest jednym z zawodów w których najczęściej pracują Polacy kupujący ubezpieczenia na życie w Wielkiej Brytanii.

Kto kupuje ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK

Z tego raportu dowiesz się między innymi:

  • ile lat mają najczęściej Polacy którzy kupują ubezpieczenie na życie w Wielkiej Brytanii
  • czy Polacy kupujący ubezpieczenie na życie w UK mają dzieci
  • w jakich zawodach najczęściej pracują Polacy decydujący się na polisę na życie w UK
  • w jakich miastach mieszkają najczęściej Polacy kupujący ubezpieczenie na życie w UK

Warto zapoznać się z raportem “Kto kupuje ubezpieczenia na życie dla Polaka w UK” jeżeli właśnie teraz zastanawiasz się gdzie kupić ubezpieczenie na życie w Wielkiej Brytanii, lub jeżeli szukasz polskiej ubezpieczalni właśnie w UK.

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla Polaka w UK

Income Protection Insurance popularne wśród Polaków w UK

Polacy w Wielkiej Brytanii wybierają też często Income Protection Insurance.

Dowiedz się co to jest Income Protection Insurance.

Income protection insurance jest długoterminową polisą, zaprojektowaną tak aby dać Ci stały dochód gdy nie masz możliwości wykonywania pracy, gdy na przykład chorujesz lub uległeś wypadkowi. 

Polisa Income protection insurance jeżeli nie możesz pracować przez jakiś czas z powodu choroby czy wypadku, pokrywa część Twojego regularnego dochodu. 

Wypłaty z polisy Income protection insurance trwają do momentu gdy wracasz do wykonywania pracy. 

Zwykle musi upłynąć np 30 dni niezdolności do pracy, przed rozpoczęciem wypłaty z polisy Income protection insurance. 

W odróżnieniu od Critical illness insurance, które płaci jednorazową ustaloną kwotę odszkodowania, ubezpieczenie Income protection działa inaczej. Income protection insurance wypłaca ustaloną wartość procentową Twojego normalnego przychodu, co miesiąc. Zwykle jest to 65%.

Odszkodowanie z ubezpieczenia na życie dla Polaka w UK: Heavy goods driver

Wysokość potencjalnego odszkodowania z ubezpieczenia na życie dla Polaka w UK, jeżeli pracuje on jako kierowca ciężarówki (Heavy goods driver) ustalana jest podczas rozmowy z agentem ubezpieczeniowym.

To komu (kto jest beneficjentem ubezpieczenia na życie dla Polaka w UK) i ile odszkodowania wypłaci towarzystwo ubezpieczeniowe, zależy również od wysokości składki.

Ubezpieczenia na życie UK: opinie

Jeżeli szukasz opinii na forum na temat ubezpieczeń na życie w UK, sprawdź koniecznie wątek na forum ubezpieczeniowym: (ubezpieczeniapoludzku.pl/forum) Ubezpieczenia na życie dla Polaka w UK – opinie na forum

Agent ubezpieczeniowy od ubezpieczeń na życie dla Polaka w UK

Jeżeli szukasz informacji o ubezpieczeniach na życie dla Polaka w Wielkiej Brytanii, wejdź na ubezpieczeniapoludzku.pl/formularz i podaj swoje dane.

Moi współpracownicy lub partnerzy skontaktują się z Tobą i pomogą Ci w obliczeniu składki i doborze odpowiedniego ubezpieczenia na życie w UK.

Dowiedz się dlaczego kierowca ciężarówki (Heavy Goods Driver) jest jednym z zawodów w którym pracują Polacy w UK, którzy wybierają ubezpieczenie na życie. Jest kilka dominujących zawodów w których pracują rodacy wybierający ubezpieczenie na życie w Wielkiej Brytanii. Poznaj pozostałe.


Zobacz też: ubezpieczenie na życie dla kierowcy zawodowego w Polsce


Ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK: kierowca ciężarowki

Sprawdź pozostałe teksty o ubezpieczeniach w UK:

Zobacz też:
Ubezpieczenie na życie w UK (VIDEO)

Review Ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK: kierowca ciężarówki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.