Ubezpieczenia » Ubezpieczenie na życie » Ile kosztują ubezpieczenia na życie w UK

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie w UK

Zastanawiasz się ile kosztuje ubezpieczenie na życie w UK?

W tym fragmencie odcinka podcastu Ubezpieczenia po ludzku, analizujemy ile zwykle miesięcznie płaci Polak na ubezpieczenie na życie w UK. Dowiesz się więc ile kosztuje ubezpieczenie na życie dla Polaka w Wielkiej Brytanii.

Dowiesz się więc ile kosztuje ubezpieczenie na życie dla Polaka w Wielkiej Brytanii. To idealny, ważny punkt dla tych osób które myślą teraz “szukam ubezpieczenia na życie”.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia w UK
Ile kosztuje ubezpieczenie na życie w UK

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie w UK

Wysokość składki miesięcznej na ubezpieczenie na życie w UK

Klient zdecydował się na składkę miesięczną na życie w wysokości 9£. Zaoszczędził parę funtów korzystając z tego formularza. 

Wysokość składki miesięcznej na ubezpieczenie dochodu w UK

Polak mieszkający w UK zdecydował się na składkę miesięczną na dochód w wysokości 18£. Zaoszczędził parę funtów korzystając z tego formularza.

Polak pyta: Ile kosztuje ubezpieczenie na życie w UK

Przeanalizujmy teraz pytanie, jakie Polak kupujący ubezpieczenie na życie w Wielkiej Brytanii zadaje najczęściej na przykładzie naszego bohatera.

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK

Warto też sprawdzić stronę Ministerstwa Spraw Zagranicznych i informacje o ubezpieczeniach.

Pytanie o to ile kosztuje ubezpieczenie na życie w Wielkiej Brytanii jest jednym z najczęściej zadawanych pytań. Poza tym kliencie pytają też o to kto może być upoważnionym do świadczeń w przypadku śmierci ubezpieczonego. Polacy pytają też o zakres tego typu ubezpieczeń.

Na te wszystkie pytania odpowiada agent ubezpieczeniowy, specjalizujący się w tego typu polisach.

Agent pomaga klientowi w nazwaniu potrzeb ubezpieczeniowych klienta, jego możliwości finansowych i problemów, jakie klient chce rozwiązać za pomocą ubezpieczenia. Agent ubezpieczeniowy też pomaga w zabezpieczeniu przyszłości finansowej bliskich ubezpieczonego.

Zainteresowanie Polaków ubezpieczeniami na życie ostatnio bardzo wzrosło w UK. Jest to spowodowane stale rosnącą świadomością rodaków, strachem o przyszłość po pandemii, oraz chęci zabezpieczenia przyszłości finansowej bliskich.

Mieszkając w Wielkiej Brytanii warto zainteresować się ubezpieczeniem na życie.

Sprawdź też:

Średnia Ocena: 5.0 z 5 (2 ocen)
5 gwiazd
2
4 gwiazdy
0
3 gwiazdy
0
2 gwiazdy
0
1 gwiazda
0
Luka
Marcin Kowalik

ile kosztuje ubezpieczenie na życie w UK

dla mnie to jest akceptowalny koszt…. tego ubezpieczenia na życie. Ja właśnie mieszkam w wielkiej brytani od kilku lat. Mam dobrą prace…

jeżeli mogeę wyluzować i się nie stresować, i spać spokojnie to te kilkanaście funtów jest spoko.

mi doradca ubezpieczeniowy bardzo pomógł, bo tam wątków do sprawdzenia i ofert towarzystw ubezpieczeniowych jest mnostwo.
To agent właśnie pomógł znaleźć tanie ubezpieczenie na życie w UK.

Odradzam robić to samemu… najlepiej zrzucić to na agenta.

3 lata temu
BRG41
Marcin Kowalik

czekam na kontakt

wypełnilem formulasz kontaktowy i teraz czekam na telefon…
jestem zaintereoswany

2 lata temu

Review Ile kosztuje ubezpieczenie na życie w UK.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.