Ubezpieczenia na życie w UK opinie

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Autor
    Wpisy
  • #42102
    admin
    Opiekun forum

    Ubezpieczenia na życie w UK opinie – to temat tego wątku.

    Opinie na forum o ubezpieczeniu na życie w UK

    Ubezpieczenia na życie w UK opinieJeżeli posiadasz polisę na życie i mieszkasz w UK, lub znasz kogoś kto takie ubezpieczenie na życie posiada – podziel się swoją opinią na tym forum.

    Dzięki Twoim informacjom pomożesz innym użytkownikom tego forum.

    Jeżeli mieszkasz w UK i zastanawiasz się nad ubezpieczeniem na życie w Wielkiej Brytanii i chcesz zadać pytanie o takie polisy – dodaj swoje pytanie poniżej.

    W tym wątku na forum ubezpieczeniowym, zbieramy i dzielimy się opiniami o ubezpieczeniach na życie dla Polaków w UK.

    Zobacz też:
    Dla ubezpieczeń w Polsce: jakie ubezpieczenie na życie wybrać forum
    video ile kosztuje ubezpieczenie na życie w UK

    #48389
    Tymoteusz
    Uczestnik

    no to powiem wam ze to jest bardzo pomocne…
    moj kolega opowiadal mi pare dni temu jakie sa problemy… gdy nagle ktos w normalnym mlodym wieku (43 lata!!!!!) umiera. ktos bliski.
    i nikt nie byl na to przygotowany ani psychicznie ani finansowo! NIkt z rodziny polaka mieszkającego w UK!!!
    o tym się zwykle nie mysli z wyprzedzenieme… ale takie ubezpieczenie na zycie na prawde ratuje dupe rodzinie i bliskim po smierci czlowika 🙁
    wiem, to straszne jest ze ktos odchodzi, zwlaszcza w tk mlodym wieku. ale przynajmniej nie pozostawia po sobie jakis dlugow… albo jezeli pozostawia, to z takiego ubezpieczenia na zycie mozna te sprawy ogarnac i sfinansowac.
    gdyby nie to ubezpieczenie na zycie to moj kolega mialby mocne problemy. Na szczescie jego bliski sie ubezpieczyl na zycie jak juz mieszkał w Wielkiej Brytanii.
    dzieki temu rodzina sobie jakos poradzi przez kilka lat….
    ja mam 35 lat i powiem wam ze tz sie zaczalem zastanawiac.
    Tym bardziej ze podobni im mniejszy wiek, tym mniejsze skladki. Ale to nie wiem. musze sie doiedziec u agenta jakiegos…

    a to to czytaliscie? https://ubezpieczeniapoludzku.pl/raportuk/ pierwszy raz widze tą stronę… ale jezeli te dane z raportu są prawdziwe to ciekawe

    no i ciekaw jestem jak to sie skonczy… https://www.polishexpress.co.uk/kto-zostanie-premierem-uk-zestawienie-pogladow-i-polityki-liz-truss-i-rishiego-sunaka

Oglądasz 2 wpisy - 1 z 2 (wszystkich: 2)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.