Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Cena ubezpieczenia od utraty dochodu B2B

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Cena ubezpieczenia od utraty dochodu B2B

Cena ubezpieczenia od utraty dochodu B2B zależy Twojego zawodu, daty urodzenia, częstotliwości składki, pożądanej kwoty miesięcznej renty, czy wysokości jednorazowego odszkodowania.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu

Cenę (wysokośc składki) polisy od utraty dochodu możesz też poznac poprzez wypełnienie formularza kalkulatora ubezpieczeń od utraty dochodu.

Pod hasłem B2B kryją się tematy interesujące dla osób pracujących na umowach B2B – czyli “Business to business”.
W praktyce, to osoby prowadzące jednoosobową dzialalność gospodarczą (JDG), samozatrudnieni, przedsiębiorcy. To stale rosnąca w Polsce grupa osób, które mają również nowe potrzeby ubezpieczeniowe do zagospodarowania. W tym ubezpieczenia od utraty dochodu dla B2B, ubezpieczenia na życie dla przedsiębiorców itp.

Jak zdobyc ofertę na ubezpieczenie od utraty dochodu B2B?

Aby otrzymać ofertę i poznać cenę ubezpieczenia od utraty dochodu, wypełnij formularz kontaktowy a zaufany doradca ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą.

Co to jest ubezpieczenie od utraty dochodu dla B2B?

Ubezpieczenie od utraty dochodu dla B2B daje ubezpieczonemu możliwość finansowego zabezpieczenia się od negatywnych skutków choroby czy wypadku, w wyniku których traci on zdolność wykonywania zawodu.

Ile kosztuje ubezpieczenie od utraty dochodu B2B?

Wysokośc składki ubezpieczenia od utraty dochodu B2B zależy Twojego zawodu, daty urodzenia, częstotliwości składki, pożądanej kwoty miesięcznej renty, czy wysokości jednorazowego odszkodowania.

Cena ubezpieczenia od utraty dochodu b2b

Kto kupuje ubezpieczenia od utraty dochodu?

Polisa od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako:

Cena ubezpieczenia od utraty dochodu B2B
Forum ubezpieczeniowe tworzone przez naszych klientów i agentów ubezpieczeniowych
Na tym forum ubezpieczeniowym znajdziesz opinie, komentarze oraz oceny zarówno klientów, którym pomogliśmy – jak i tych nam obcych, którzy po prostu szukali informacji o ubezpieczeniach. W tej społeczności znajdziesz też często wypowiedzi doradców ubezpieczeniowych, dzielących się swoją ekspercką wiedzą.

Review Cena ubezpieczenia od utraty dochodu B2B.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.