Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodu b2b kalkulator

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie od utraty dochodu b2b kalkulator

Ubezpieczenie od utraty dochodu b2b kalkulator – ten temat opisuję na podstawie mojego doświadczenia, wiedzy pochodzącej z rozmów z agentami ubezpieczeniowymi i klientami ubezpieczeniowym.

Jeżeli chcesz obliczyć składkę ubezpieczenia od utraty dochodu b2b w wyniku działania kalkulatora, w tym może Ci pomóc agent ubezpieczeniowy. I doradzam szczerze – najlepiej jemu – doradcy ubezpieczeniowemu oddać to zadanie wyliczenia składki.

Wypełnij formularz aby otrzymać wysokość składki

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać kalkulację ubezpieczenia od utraty dochodu

Wśród ubezpieczeń b2b jakie są często wybierane przez samozatrudnionych, są ubezpieczenia na życie b2b, ubezpieczenie od utraty dochody b2b, prywatne ubezpieczenie l4, ubezpieczenia zdrowotne, IKZE.

Co przedsiębiorca zyskuje przy ubezpieczeniu od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu b2b kalkulator - jak poznać wysokość składki, co daje ubezpieczenie od utraty dochodu b2b.
  • ubezpieczenie od utraty dochodu tego typu zapewnia środki na utrzymanie płynności finansowej
  • wypłata z ubezpieczenia od utraty dochodu b2b może być też użyta do opłacenia diagnozy lekarskiej lub zabiegu
  • przy prowadzeniu działalności gospodarczej trzeba też czasami kogoś zatrudnić. Do tego też może być wykorzystane ubezpieczenie od utraty dochodu
Pod hasłem B2B kryją się tematy interesujące dla osób pracujących na umowach B2B – czyli “Business to business”.
W praktyce, to osoby prowadzące jednoosobową dzialalność gospodarczą (JDG), samozatrudnieni, przedsiębiorcy. To stale rosnąca w Polsce grupa osób, które mają również nowe potrzeby ubezpieczeniowe do zagospodarowania. W tym ubezpieczenia od utraty dochodu dla B2B, ubezpieczenia na życie dla przedsiębiorców itp.

Jak korzystać z kalkulatora ubezpieczenia od utraty dochodu B2B?

Jeżeli chcesz otrzymać kalkulację z kalkulatora ubezpieczenia od utraty dochodu, w pierwszym kroku podaj swój adres email abyśmy mogli się z Tobą skontaktować.

Ważnym kolejnym krokiem w tym kalkulatorze jest też podanie numeru telefonu. Bo jak wiemy – emaile czasami nie dochodzą lub trafiają w spam.

Kolejne ważne informacje które są potrzebne aby otrzymać kalkulację z kalkulatora ubezpieczenia od utraty dochodu b2b, to informacje o Twoim zawodzie. Podaj zawód w jakim pracujesz.

Twoja data urodzenia jest też niezbędna w wyliczaniu składki do ubezpieczenia od utraty dochodu.

Do wyliczeń w kalkulatorze, potrzebujemy też informację o tym, jak często chcesz płacić składki – co miesiąc, kwartalnie, czy co rok.

Ważne też abyśmy poznali jak wysokie świadczenia chcesz otrzymywać. Najpierw chcemy poznać kwotę miesięcznej renty na wypadek czasowej niezdolności do wykonywania zawodu.

W kalkulatorze ubezpieczenia od utraty dochodu, podaj też wysokość jednorazowego odszkodowania na wypadek stałej utraty możliwości pracy.

Pamiętaj aby na końcu wypełniania, wysłać informacje, klikając przycisk “wyślij”.

Co Ci daje ubezpieczenie od utraty dochodu

  • Otrzymasz rekompensatę od 1 lub 31 dnia zwolnienia (zwolnienia trwającego minimum 30 dni)
  • Wysokość odszkodowania zależy od wybranej sumy ubezpieczenia od utraty dochodu, nie od wysokości dochodów
  • Odszkodowanie z tytułu ubezpieczenia od utraty dochodu zostanie wypłacone w razie czasowej a także trwałej niezdolności do pracy
  • Świadczenia w przypadku niezdolności do pracy w wyniku choroby lub wypadku
  • Nie potrzebujemy Twojej ankiety medycznej, wypełnij formularz, pomożemy zdalnie
  • Uprawisz sporty? Ubezpieczenie od utraty dochodu zadziała też w tym przypadku.

Dla kogo jest ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu jest najczęściej wybierane przez osoby które są wykonują zadania powierzone tej grupie zawodowej. Najczęściej z pytaniem o ubezpieczenie od utraty dochodu lekarza zgłaszają się do nas przedstawiciele zawodów:

Ubezpieczenie od utraty dochodu b2b jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako:

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia od utraty dochodu
Ubezpieczenie od utraty dochodu b2b kalkulator
Średnia Ocena: 5.0 z 5 (1 ocen)
5 gwiazd
1
4 gwiazdy
0
3 gwiazdy
0
2 gwiazdy
0
1 gwiazda
0
Ater
Marcin Kowalik

łatwe wypełnienie kalkulatora

dostałem ofertę od agenta po kalkulacji
po świętach podejmę decyzję.

7 miesięcy temu

Review Ubezpieczenie od utraty dochodu b2b kalkulator.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.