Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie od utraty dochodów

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie od utraty dochodów

Ubezpieczenie od utraty dochodów to ubezpieczenie o które często pytają nas nasi klienci, pracujący na przykład na stanowiskach lekarz, lekarz dentysta, ratownik medyczny, anestezjolog, psycholog / psychoterapeuta, lekarz weterynarii, fizjoterapeuta, pielęgniarka / położna, programista, przedsiębiorca, informatyk, marynarz, kierowca zawodowy, inżynier budownictwa, architekt, samozatrudniony.

W wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu najlepiej poszukać wsparcie u agenta ubezpieczeniowego, który wykona analizę potrzeb klienta i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu

Jak działa ubezpieczenie od utraty dochodów

Jeżeli zastanawiasz się na czym polega ubezpieczenie od utraty dochodów, to najprościej rzecz ujmując – kupując to ubezpieczenie, otrzymasz świadczenia w razie choroby czy wypadku, jeżeli nie możesz otrzymywać pensji.

Ubezpieczenie od utraty dochodów

Dlaczego samozatrudnieni (umowy B2B), lekarze, pracownicy ochrony zdrowia, programiści i inni przedstawiciele wolnych zawodów decydują się na tego typu ubezpieczenie?

Zwykle przedstawiciele tych zawodów mają dochody na poziomie wyższym niż statystyczny Kowalski. Mogą więc sobie pozwolić na zabezpieczenie siebie i swoich bliskich na wypadek, gdy zachorują, będą mieli wypadek czy ulegną urazowi, który uniemożliwi im normalne zarabianie pieniędzy jak dotychczas.

Wtedy właśnie pomocne jest ubezpieczenie od utraty dochodów.

Jakie towarzystwa ubezpieczeniowe oferują polisy od utraty dochodów?

Wśród towarzystw ubezpieczeniowych które oferują ubezpieczenie od utraty dochodów możemy wyróżnić PZU, Generali, Inter Polska, Lloyds.

Którą polisa od utraty dochodów wybrać?

W wyborze ubezpieczenia od utraty dochodów powinien pomóc nam doświadczony agent ubezpieczeniowy który na podstawie rozmowy z nami, analiz potrzeb klienta (APK), oraz dostępnych produktów ubezpieczeniowych wybierze najlepsza opcję.

Ubezpieczenie od utraty dochodu IT

Posłuchaj też – video na temat “Ubezpieczenie od utraty dochodu – czy warto?”

Opinie o ubezpieczeniach od utraty dochodu

Jeżeli szukasz opinii o ubezpieczeniach od utraty dochodu, to warto też sprawdzić nasze forum ubezpieczeniowe.

Tam znajdziesz zarówno opinie klientów ubezpieczeniowych, jak i wypowiedzi agentów ubezpieczeniowych, którzy pomagają w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu.

Review Ubezpieczenie od utraty dochodów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.