Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Ubezpieczenie na wypadek utraty dochodu

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie na wypadek utraty dochodu

Ubezpieczenie na wypadek utraty dochodu to rodzaj ubezpieczenia po której co raz częściej sięgają Polacy: lekarze, samozatrudnieni, na umowach B2B, prowadzący dzialalność JDG, freelancerzy, branża IT.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia od utraty dochodu
Ubezpieczenie na wypadek utraty dochodu

Ubezpieczenie na wypadek utraty dochodu pozwala zabezpieczyć Ciebie przed konsekwencjami utraty dochodu w przypadku gdy ulegniesz wypadkowi lub chorobie i będziesz niezdolny do pracy.

Zebrałem poniżej na podstawie swoich doświadczeń i rozmów z agentami ubezpieczeniowymi i klientami najważniejsze kwestie związane z ubezpieczeniem od utraty dochodu.

Ubezpieczenie na wypadek utraty dochodu – czy warto?

Ubezpieczenie od utraty dochodu. Czy warto?

Oczywiście wcześniej musisz wykupić ubezpieczenie na wypadek utraty dochodu.

Co wpływa na koszt ubezpieczenia na wypadek utraty dochodu?

Co wpływa na koszt ubezpieczenia od utraty dochodu?

Doświadczony agent ubezpieczeniowy odpowiada na pytanie jakie czynniki wpływają na koszt ubezpieczenia od utraty dochodu:

Agent ubezpieczeniowy o tym co wpływa na koszt ubezpieczenia od utraty dochodu

Na koszt ubezpieczenia od utraty dochodu wpływają między innymi charakter wykonywanej pracy, wiek klienta który chce się ubezpieczyć od utraty dochodu, oraz zakres i wysokość świadczeń.

Zebraliśmy w postaci listy czynniki wpływające na koszt ubezpieczenia od utraty dochodu:

  • charakter wykonywanej pracy ubezpieczonego
  • wiek klienta ubezpieczającego się od utraty pracy
  • zakres świadczeń
  • wysokość świadczeń

Posłuchaj też odcinka podcastu na temat ubezpieczenia od utraty dochodu b2b.

Kto kupuje ubezpieczenie na wypadek utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu b2b jest najczęściej wybierane przez osoby pracujące jako:

Powyższe informacje na temat ubezpieczeń na wypadek utraty dochodu pochodzą z moich doświadczeń, rozmów z naszymi agentami ubezpieczeniowymi, klientami którym pomogliśmy w wyborze ubezpieczeń od utraty dochodu, oraz ekspertami z branży ubezpieczeniowej.

Ważne jest, aby rozumieć, że każdy klient, każdy ubezpieczający się człowiek, ma inne potrzeby ubezpieczeniowe które należy pokryć odpowiednim produktem ubezpieczeniowym.

To jakie ubezpieczenie od utraty dochodu wybrać, zależy od danych podanych przez klienta w toku analizy potrzeb klienta, w ramach rozmowy z agentem ubezpieczeniowym.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia od utraty dochodu

Review Ubezpieczenie na wypadek utraty dochodu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.