Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

JDG

JDG w skrócie

JDG w skrócie:
JDG – Jednoosobowa dzialalność gospodarcza, zwana też często “samozatrudnieniem” to forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce.

Umowy B2B

JDG
JDG

Coraz częściej pracownicy w celu optymalizacji kwestii emerytalnych oraz podatkowych, przechodzą z umowy o pracę, na umowę B2B. Wtedy też, przydatna się staje jednoosobowa dzialalność gospodarcza.

Ubezpieczenia dla JDG

Jakie ubezpieczenia najczęściej wybierają nasi klienci którzy prowadzą jednoosobową dzialalność gospodarczą? Czyli ubezpieczenia dla JDG?

Jakie ubezpieczenia najczęściej są wybierane przez JDG?

Najczęściej wybierane przez JDG ubezpieczenia to:

  1. ubezpieczenia na życie
  2. ubezpieczenia od utraty dochodu JDG (sprawdź odcinek podcastu na ten temat)
  3. ubezpieczenia OC zawodowe
  4. ubezpieczenia firmowe
  5. ubezpieczenia krzyżowe

Review JDG.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.