Ubezpieczenia » Ubezpieczenie nagrobka » Czego nie obejmuje ubezpieczenie nagrobka?

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Czego nie obejmuje ubezpieczenie nagrobka?

OK a czego nie obejmuje ubezpieczenie nagrobka.

Ubezpieczenie nagrobka nie obejmuje na pewno szkód których które polegają na usuwaniu ziemi lub zakładaniu się tej ziemi co jest oczywiste ze specyfiką miejsca czy też zabrudzenia opalania związana z np. pęknięciem Znicza zalania się wosku.

Czasami są to plamy trudno usuwane też czasami wyłączenia niektórych towarzystw są szkody związane z działalnością zarządców Cmentarzy firm pogrzebowych czy firm kamienia.

I standardowo działań wojennych tudzież stanów wyjątkowych strajków zamieszek rozruchy a tego takie polisy nie obejmują.


Zwykle klienci decydują się na ubezpieczenie nagrobka od firm PZU, Warta, Compensa lub Generali.

Czego nie obejmuje ubezpieczenie nagrobka?

Review Czego nie obejmuje ubezpieczenie nagrobka?.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.