Ubezpieczenia » Ubezpieczenie nagrobka » Ile kosztuje ubezpieczenie nagrobka

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ile kosztuje ubezpieczenie nagrobka

Ok. No to już dużo więcej rozumiem. Okej no to wiesz co to takie kolejne pytanie które się na pewno nasuwa wielu osobom i które często zbudowane przez wiele osób które zastanawiają się właśnie czy ubezpieczyć nagrobek czy jak ubezpieczyć nagrobek to jest. Ile kosztuje ubezpieczenie nagrobka. Rozumiem że pewnie mi powiesz oczywiście jak poprzednio że jakby co to zależy to zrozumiałe.

To może powiedzmy co może wpłynąć na to ile kosztuje ubezpieczenie nagrobka w taki sposób spróbujmy to jest dokładnie podobnie jak ubezpieczenie mieszkania tzn. Tzn. Wszystko zależy od tego na jaką sumę chcemy ubezpieczyć na jaką wartość czyli z czego jest zrobiony ten ten nagrobek. Jaką wartość jest dana też też inskrypcje. Z czego one są zrobione. Czyli mówimy wartość która określa na podstawie której określamy sumę ubezpieczenia. I zakres bo można tu można to zawrzeć w zakresie podstawowym. A może też to rozszerzyć do tak zwanego zakresu.

Są towarzystwa które mają taki i taki przedział to są dwa takie czynniki które które decydują o ostatecznym kształcie. Natomiast jeśli chodzi o to pierwsze pytanie jaki to jest koszt to już nawet jeśli dzisiaj przed naszym wywiadem przygotowując się i robią takie kalkulacje w różnych towarzystwach mogę powiedzieć że nawet od kwoty pięciu tysięcy złotych pięciu sześciu tysięcy złotych. Jest dlaczego mogę o tej kwocie. Dlatego bo w większości tyle kosztuje nagrobek. Tyle kosztuje mniej więcej nagrobek 5 6 tysięcy złotych. średnio można taniej można drożej.

To składka jest już nawet od 25 złotych rocznie.

Rocznie ok.

No dobrze to jest jakiś punkt wyjścia a potem oczywiście jeżeli chcemy że tak powiem all risk. Albo albo więcej zabezpieczeń no to wtedy to pewnie składka rośnie.

Dowiedz się też tutaj jak ubezpieczyć nagrobek.

Zwykle klienci decydują się na ubezpieczenie nagrobka od firm PZU, Warta, Compensa lub Generali.


Osoby szukające polis na życie sprawdzają często też ranking ubezpieczeń na życie. Jeżeli te informacje są nie wystarczające do wyboru ubezpieczenia, warto też sprawdzić porównanie ubezpieczeń na życie.


Review Ile kosztuje ubezpieczenie nagrobka.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.