Ubezpieczenia » Ubezpieczenie nagrobka » Kiedy ubezpieczyć nagrobek?

admin

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Kiedy ubezpieczyć nagrobek?

Kiedy ubezpieczyć nagrobek

Dwa sezony na ubezpieczenie nagrobka

Bo to ostatnie pytanie tak naprawdę takie które mi przychodzi do głowy bo jakby masz wielu klientów również że tak powiem w tym segmencie nazwijmy to powiedz kiedy masz najwięcej takich właśnie zgłoszeń że klienci są zainteresowani ubezpieczeniem nagrobka czy to jest jakaś sezonowość czy ludzie się budzą w jakimś momencie czy czy to jest bez różnicy.

Świetne pytanie. Dziękuję za to pytanie. Zdecydowanie jeśli chodzi o tą kwestię. Powiedziałeś wcześniej ci sezonowość są.

Są dwa takie obszary czasowe na których klienci zdecydowanie jakby tutaj aktywniej interesują się tymi ubezpieczeniami pytają o cenę. Zadałem pytanie w jaki sposób ubezpieczyć wymagane dokumenty.

Kiedy ubezpieczyć nagrobek: październik i listopad

To jest zdecydowanie okres przed pierwszym listopada przed świętem Wszystkich świętych. I drugi taki okres to jest razem z początkiem wiosny. Ja przynajmniej takie coś się u siebie zauważam.

Kiedy ubezpieczyć nagrobek: wiosna

Ma to związek po prostu z początkami z porządkiem tak często się okazuje że wtedy dopiero wchodzimy nagrodę po zimie i okazuje się że właśnie widać jakieś zniszczenia i dewastacja i jakby tutaj chyba działa też takie uczucie strachu że warto się zabezpieczyć.

Są też takie incydentalne nazwijmy to momenty tudzież kiedy głośno jest w mediach o tym że jakiś cmentarz czy nagrobek został zdewastowany.

Ja wtedy widzę zauważam że klienci klienci po prostu o to pytają czyli również tutaj decydującym impulsem jest gdzieś tam poczucie zagrożenia i chęć ochrony swojego swojego majątku. Ok.

Czyli jeżeli ktoś nas słucha i właśnie potrzebuje odczuwa taką potrzebę ubezpieczenia nagrobków w rejonie Wrocławia to to Paweł Roczyna pomoże oczywiście pomoże jak najbardziej do czego.

Dlaczego za to szczególnie zapraszam. Dobrze OK.

Paweł dziękuję Ci bardzo za twoją wiedzę i za pomoc w rozbrojenie tego tematu ubezpieczenia nagrobka. Moim i waszym gościem był Paweł Roczyna ekspert ubezpieczeniowy.

Dziękuję panu dziękuję bardzo Marcinie do usłyszenia i do usłyszenia.


Dowiedz się też tutaj jak ubezpieczyć nagrobek.

Zwykle klienci decydują się na ubezpieczenie nagrobka od firm PZU, Warta, Compensa lub Generali.

Review Kiedy ubezpieczyć nagrobek?.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

admin