Ubezpieczenia » Ubezpieczenie nagrobka » Od jakich zdarzeń ubezpieczenie chroni nagrobek?

admin

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Od jakich zdarzeń ubezpieczenie chroni nagrobek?

Od czego chroni ubezpieczenie nagrobka

Najpierw zacznijmy od tego od jakich zdarzeń ubezpieczenie chroni nagrobek.

Jasne. Jeszcze tylko powiem odnośnie tego w jaki sposób polisę można dostać powiedziała np. pocztą czy osobiście można ją założyć zdalnie. Nie jest najmniejszy problem. Natomiast co do twojego pytania od jakiego w jakim zakresie można zacząć takie ubezpieczenia to zależy.

Tak to zależy.

To zależy zależy od towarzystwa zależy od naszych potrzeb zależy od umiejscowienia ale takie najczęściej spotykane i częściej spotykane oczywiście staramy się trafić w środek omijając tajności więc najczęściej są to właśnie zjawiska atmosferyczne których w których mamy takie takie zdarzenia jak powódź jak pożar jak silny wiatr jak trzęsienie ziemi. Co ważne tak jak mówiliśmy wcześniej specyfika polskich cmentarzy jest taka że rosną na nich stare drzewa z reguły stare duże które mają spore dosyć sporych rozmiarów gałęzie które potrafią właśnie zrobić. Szkoda więc także upadku drzew lub masztów trzęsienia ziemi huku ponad dźwiękowego.

Ale też uwaga. Akcji ratowniczej czyli np. jeśli. Załóżmy pali się jakieś drzewo przyjeżdża straż pożarna i uszkadza w trakcie w trakcie gaszenia pożaru w jakikolwiek sposób nasz nagrobek lub jego elementy. To z tego tytułu też możemy otrzymać odszkodowanie.

Przeczytaj też o tym jak ubezpieczyć nagrobek.


Zwykle klienci decydują się na ubezpieczenie nagrobka od firm PZU, Warta, Compensa lub Generali.

Review Od jakich zdarzeń ubezpieczenie chroni nagrobek?.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

admin