Ubezpieczenia » Ubezpieczenie nagrobka » Od czego ubezpieczenie chroni nagrobek?

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Od czego ubezpieczenie chroni nagrobek?

Od czego chroni ubezpieczenie nagrobka

Najpierw zacznijmy od tego od jakich zdarzeń ubezpieczenie chroni nagrobek.

Od czego chroni ubezpieczenie nagrobka

Jasne. Jeszcze tylko powiem odnośnie tego w jaki sposób polisę można dostać powiedziała np. pocztą czy osobiście można ją założyć zdalnie. Nie jest najmniejszy problem. Natomiast co do twojego pytania od jakiego w jakim zakresie można zacząć takie ubezpieczenia to zależy.

Tak to zależy.

To zależy zależy od towarzystwa zależy od naszych potrzeb zależy od umiejscowienia ale takie najczęściej spotykane i częściej spotykane oczywiście staramy się trafić w środek omijając tajności więc najczęściej są to właśnie zjawiska atmosferyczne których w których mamy takie takie zdarzenia jak powódź jak pożar jak silny wiatr jak trzęsienie ziemi. Co ważne tak jak mówiliśmy wcześniej specyfika polskich cmentarzy jest taka że rosną na nich stare drzewa z reguły stare duże które mają spore dosyć sporych rozmiarów gałęzie które potrafią właśnie zrobić. Szkoda więc także upadku drzew lub masztów trzęsienia ziemi huku ponad dźwiękowego.

Ale też uwaga. Akcji ratowniczej czyli np. jeśli. Załóżmy pali się jakieś drzewo przyjeżdża straż pożarna i uszkadza w trakcie w trakcie gaszenia pożaru w jakikolwiek sposób nasz nagrobek lub jego elementy. To z tego tytułu też możemy otrzymać odszkodowanie.

Przeczytaj też o tym jak ubezpieczyć nagrobek, oraz co to jest składka.


Zwykle klienci decydują się na ubezpieczenie nagrobka od firm PZU, Warta, Compensa lub Generali.

Review Od czego ubezpieczenie chroni nagrobek?.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.