Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Najlepsze ubezpieczenie od utraty dochodu

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Najlepsze ubezpieczenie od utraty dochodu

Które ubezpieczenie od utraty dochodu jest najlepsze

Jakie jest najlepsze ubezpieczenie od utraty dochodu? O to często na “dzień dobry” pytają nas nasi klienci. Są to osoby które zgłaszają się do mnie lub do naszych agentów ubezpieczeniowych szukając ubezpieczenia od utraty dochodu.

Odpowiedź w skrócie na to pytanie jest prosta: Najlepsze ubezpieczenie od utraty dochodu to takie, które pokrywa Twoje potrzeby finansowe, na wypadek Twojej niezdolności do pracy.

Kontakt do doradcy ubezpieczeniowego

W wyborze najlepszego ubezpieczenia od utraty dochodu pomoże Ci zaufany i sprawdzony doradca ubezpieczeniowy.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia od utraty dochodu
Najlepsze ubezpieczenie od utraty dochodu

Dla kogo jest ubezpieczenie od utraty dochodu

Ubezpieczenie od utraty dochodu najlepiej sprawdza się u osób które pracują na umowach B2B, są samozatrudnieni, prowadzą jednoosobową dzialalność gospodarczą.

To pierwsza grupa klientów którzy u nas kupują ubezpieczenia od utraty dochodu. Są oni bowiem najbardziej zagrożeni nagłym spadkiem przychodów, w przypadku choroby czy wypadku. To wtedy zwykle zwolnienie L4 i orzeczenie lekarskie o niezdolności do pracy powoduje, że nagle, dobrze zarabiający człowiek zostaje bez środków do życie.

Poza tą grupą naszych klientów, bardzo często też kupują tego typu ubezpieczenia lekarze, pracownicy ochrony zdrowia, ratownicy medyczni.

Kolejna grupa naszych klientów sięgających po polisy od utraty dochodu to branża IT (dowiedz się więcej: https://ubezpieczeniapoludzku.pl/ubezpieczenie-od-utraty-dochodu-it/) – programiści, informatycy, administratorzy IT.

Gdzie kupic ubezpieczenie od utraty dochodu

Gdzie kupić takie ubezpieczenie? To dość skomplikowany produkt, wymagający analizy potrzeb klienta i wsparcia ze strony doradcy ubezpieczeniowego.

Agent ubezpieczeniowy zbiera od klienta informacje o jego zarobkach ale i potrzebach finansowych i potencjalnych ryzykach.

Cały proces i kontakt z agentem ubezpieczeniowym jest możliwy zdalnie. Nie ma potrzeby aby spotykać się osobiście z doradcą ubezpieczeniowym.

Jakie firmy oferują ubezpieczenie od utraty dochodu

Towarzystwa ubezpieczeniowe które oferują ubezpieczenia od utraty dochodu kupowane przez naszych klientów to między innymi PZU, Generali, Aviva, Lloyds, Leadenhall, Axa, Ergo Hestia, Allianz, Warta.

Zobacz video na temat “Ubezpieczenie od utraty dochodu online”

Ubezpieczenie od utraty dochodu online

Obejrzyj na YouTube.

Średnia Ocena: 4.0 z 5 (1 ocen)
5 gwiazd
0
4 gwiazdy
1
3 gwiazdy
0
2 gwiazdy
0
1 gwiazda
0
Programista
Marcin Kowalik

Programista

Jako programista poczułem potrzebę na takie ubezpieczenie od utraty dochodu.. Na ZUS nie ma co liczyć. Śmiech na sali.

12 miesięcy temu

Review Najlepsze ubezpieczenie od utraty dochodu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.