Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Generali

Generali – artykuły skupione w w tym miejscu na temat towarzystwa ubezpieczeniowego Generali. Znajdziesz tutaj tematy związane z ubezpieczeniami od Generali. Znajdziesz tutaj teksty o tym ile kosztują ubezpieczenie od tego towarzystwa, kto z niego korzysta, dlaczego warto je wykupić, ile wynosi składka, które ubezpieczenie na życie jest najlepsze.

Generali

Firma polska jest częścią Grupy, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 190 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie.

W Polsce Grupa obecna jest od 1998 r. Stale buduje swoją siłę stawiając na zdywersyfikowany model biznesowy oparty na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia Klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych.

Wśród tematów ubezpieczeniowych związanych Generali, które opisujemy w tym serwisie, znajdziesz między innymi Generali ubezpieczenie od utraty dochodu, porównanie ubezpieczeń od utraty dochodu, oferta ubezpieczenia od utraty dochodu. Osoby które deklarują “szukam ubezpieczenia na życie” również częściowo biorą Generali pod uwagę.

Generali i porównanie ubezpieczeń na życie

Generali znalazło się też w porównaniu ubezpieczeń na życie.

Ranking ubezpieczeń na życie i Generali

Informacje o tym gdzie w rankingu ubezpieczeń na życie znajduje się Generali znajdziesz pod tym linkiem.

Ubezpieczenie od utraty dochodu Generali

Generali posiada też ofertę ubezpieczeń od utraty dochodu. Informacje o tych ubezpieczeniach znajdziesz tutaj.

Oficjalna strona internetowa Generali

Oficjalny serwis internetowy Generali znajdziesz tutaj.

Opinie o Generali

Opinie o Generali i o innych towarzystwach ubezpieczeniowych znajdziesz na forum ubezpieczeniowym pod tym linkiem.

Review Generali.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.