Ubezpieczenia » Kredyty hipoteczne » Kredyt hipoteczny: jak ukryć dziecko

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Kredyt hipoteczny: jak ukryć dziecko

Kredyt hipoteczny jak ukryć dziecko

Uwaga. Kredyt hipoteczny jak ukryć dziecko.


Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc doradcy kredytowego w wyborze kredytu hipotecznego w pobliżu

Intencja jest w tym przypadku jedna i jedyna zdolność kredytowa dzieci bardzo wpływają na naszą zdolność kredytową i to bardzo przez takie duże B bo jeżeli nie mamy dzieci to jakieś przykładowe liczby małżonkowie bez dzieci.

Kredyt hipoteczny: jak ukryć dziecko

Jeżeli wejdzie im zdolność na 400 tysięcy złotych i pojawi się jedno dziecko to dolar spada o 100 tysięcy sznurek a dwójka dzieci powoduje spadek nawet ponad 200 tys. w sensie taka że to jest obciążenie dla finansów domowych bo koszty utrzymania rodziny oczywiście są minimalne znowu Komisja Nadzoru Finansowego narzuciła na banki pewne minima koszty utrzymania bo kiedyś banki troszeczkę przestały w tym temacie.

To prawda bo przyjmowały że np. dziecko jedna kosztuje 200 złotych miesięcznie więc jak ktoś ma piątkę to niewiele to jest dość czasami zmieniała. Teraz to jest trochę uprawnione więc trzeba liczyć jakieś 700 do tysiąca złotych jedno dziecko jako koszt dodatkowy gospodarstwa domowego. Więc łatwo policzyć jak to ma przełożenie na racie i przy dwójce dzieci ci sami małżonkowie z tych 400 tysięcy spadają na 200 mniej.

No i wtedy zaczynają się już poszukiwania. Co z tym tematem zrobić jak można tą stronę podciągnąć. Niestety specyfika bo do tego można podejść tak uczciwie jak to wygląda. Specyfika polskiego rynku jeszcze jest taka że jednak nie wszystko to co zarabiamy na oficjalnie to są nasze zarobki.

Klienci pytają o kredyt hipoteczny…

“Kredyt hipoteczny: jak ukryć dziecko” wśród pytań od klientów.

Tak to tak często wygląda i ktoś zarabia na papierze 5 tysięcy a realnie ma dwa razy tyle i dobrze wie że z taką ratą jak jak sobie tam wyliczy dałby sobie radę no ale bank oczywiście tego tego nie widzi i stąd jest to nie jest tak że wszyscy chcą mieć pod ścianę zadłużać się pod korek i potem zbankrutować tylko na każdy swoje możliwości znajdą się pojęta pokusa że przecież ja zarabiam ale mój pracodawca nie da mi oficjalnej umowy i obie strony rozumieją dlaczego taką mamy też specyfikę więc tu się pojawia właśnie to samo co czy pokusa zagadnienie co zrobić żeby taką zdolność jakoś sobie podwyższyć stąd pewnie te zapytania na górze jak ukryć dziecko tak wsławił się tam schować.

W praktyce wygląda to tak że banki na wnioskach kredytowych wnioski kredytowe są naszymi świadczeniami pod którymi my się podpisujemy i że mam na imię Jan przy moim nazwisku Kowalski że pracuję tu i tu i że mam tyle dzieci i tyle.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc doradcy kredytowego w wyborze kredytu hipotecznego w pobliżu

Doradca kredytowy o ukrywaniu dzieci we wnioskach kredytowych:

I w praktyce wygląda to tak że banki na wnioskach kredytowych wnioski kredytowe są naszymi świadczeniami pod którymi my się podpisujemy i że mam na imię Aleksander przy moim nazwisku Kubiak że pracuję tu i tu i że mam tyle dzieci i tyle.

I takie są moje koszty za moje koszty miesięczne utrzymania mojego gospodarstwa to są moje oświadczenia co klienci doświadczają ma oczywiście na to wpływu nie mają mogą oświadczyć że nie mają trójki dzieci tylko jedno i to jest zdolność.

Potem się oczywiście zmienia. Nie jest to oczywiście zgodne z prawem bankowym jakimkolwiek ale zapewne takie rzeczy się dzieją tylko często odkładane i to jest ich odpowiedzialność.

To jest już odpowiedzialność każdej każdej osoby.

Ten kredyt jest udzielany będzie spłacany prawdopodobnie nic się tam też nie wydarzy. Tak nową formą kredytu jakoś nie monitorują kto ile ma dzieci bo wszystkie dzieci też może przybyć. Tu też że mamy jedno Jak wnioskujemy o kredyt to za chwilę może mieć trójkę.

I tak powstaje pytanie jak bank mógłby monitorować ten fakt.

No właśnie nie. Właśnie tego nie robi i przynajmniej z mojego doświadczenia nie słyszałam nigdy przy kredytach takich dla osób fizycznych bo inaczej jest przy działalności czysto fizycznych żeby bank monitorował skład naszej rodziny ilość członków rodziny czy jakieś tam koszty utrzymania.

Czy dalej mamy zdolność kredytową taką samą jak 5 lat temu. Dopóki się kredyt spłaca to banki nie uruchamiają w ten proceder monitoringu i wszystko po prostu się toczy.

Jest tu też pewna taka niesprawiedliwość znowu wynikająca ze specyfiki polskiego naszego społeczeństwa i naszego kraju że jednak jak ktoś ma posiada dziecko na zawsze jest kosztem zawsze jest obciążeniem.

Obniża zdolność i często sytuacja kobiet które same wychowują swoje dzieci i mają dziś zasądzone alimenty i alimenty praktycznie nigdy nie są liczone od dochodu a dziecko oczywiście jest kosztem.

o kredycie hipotecznym:

Jest tu też pewna taka niesprawiedliwość znowu wynikająca ze specyfiki polskiego naszego społeczeństwa i naszego kraju że jednak jak ktoś ma posiada dziecko na zawsze jest kosztem zawsze jest obciążeniem. Obniża zdolność i często sytuacja kobiet które same wychowują swoje dzieci i mają dziś zasądzone alimenty i alimenty praktycznie nigdy nie są liczone od dochodu a dziecko oczywiście jest kosztem.

Moda na kobiety czy mężczyzny też też się zdarza więc często jest tak to nie nie jest to symetrycznie kosztem jest zawsze natomiast ten dochód z alimentów nie no bo ściągalność alimentów w Polsce jest taka że jest to też temat raczej wszyscy znamy. Wystarczy sobie chwilkę poczytać.

Stąd alimenty znowu dla mężczyzny czy dla kobiety która płaci na swoje dzieci. Są znowu obciążeniem. Czyli pan to policzy jako obciążenie tak jakbyśmy mieli stałą ratę kredytową. Natomiast osoba która otrzymuje na dziecko na wychowanie dziecka tak jak nie jest to liczone.


Sprawdź też: porównanie ubezpieczeń na życie


Wtedy ta kwota znika. Więc jest to pewna taka niestety z którą osoby które składają wnioski się nie godzą. Tak jest. Dlaczego. Dlaczego tak się dostaje dwa tysiące złotych alimentów na dziecko więc dlaczego to liczenia zdolności nie mogę kupić sam czy sam mam mieszkania stąd. Rozwiązaniem staje się Google i wyszukiwanie.

To co zrobić może nie pokazać się w nie oświadczyć żeby tę zdolność mieć bo ja wiem że mnie stać tylko z tego prawa wynika że mnie nie stać. Proceder bankowy wynika że nie jestem ale wiem że jest ciasno i jak to my Polacy próbujemy nagrać tutaj pewnego rodzaju procedurę.

Sprawdź też:
kto spłaca kredyt hipoteczny po śmierci kredytobiorcy

Doradca kredytowy w pobliżu

Doradca kredytowy w Zachodniopomorskim

Review Kredyt hipoteczny: jak ukryć dziecko.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.