Ubezpieczenia » Ubezpieczenie floty pojazdów » Jakie firmy kupują ubezpieczenia komunikacyjne floty pojazdów

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Jakie firmy kupują ubezpieczenia komunikacyjne floty pojazdów

Jakie firmy kupują ubezpieczenia komunikacyjne floty pojazdów

Kto kupuje ubezpieczenia floty pojazdów

MK:Okej, to za chwilę do tego dojdziemy. Czyli jakby na to pytanie jakie firmy zwykle korzystają z ubezpieczenia flot, z ubezpieczeń flot pojazdów: to jest transport, logistyka, pewnie jakiś tam…

DK:Tą firmę co przed chwileczką wspominałem – to ponad czterdzieści samochodów, to jest na przykład firma, która leasinguje pracowników za granicę.

I wysyła ich tam swoimi samochodami, więc wiesz, branże tak naprawdę tutaj mogą być różnego rodzaju, kwestia w tym wszystkim jest taka ile my tych pojazdów naprawdę mamy. 

Dowiedz się też: Kto potrzebuje ubezpieczeń floty pojazdów

Posłuchaj też odcinka podcastu: Co to jest ubezpieczenie floty

Review Jakie firmy kupują ubezpieczenia komunikacyjne floty pojazdów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.