Ubezpieczenia » Ubezpieczenie floty pojazdów » Co to jest ubezpieczenie floty pojazdów?

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Co to jest ubezpieczenie floty pojazdów?

Ubezpieczenie komunikacyjne floty pojazdów – co to jest?

Definicja ubezpieczenia floty pojazdów

MK: Okej, no dobrze. No to Dominik, to na początku rozłóżmy na czynniki pierwsze ubezpieczenia floty pojazdów. Co to jest? Tak twoimi słowami, jak to najprościej rozumiesz? Tak żeby każdy z naszych słuchaczy też miał pełen obraz tego.

DK:Tak jakby, tutaj też nie ma co za dużo rozumieć, bo to jest jakby standardowe ubezpieczenie komunikacyjne z tym, że ona jest opatrzone umową generalną z towarzystwem.

Zalety i wady ubezpieczenia floty

Czyli my tak naprawdę jeżeli bierzemy flotę ubezpieczenia komunikacyjnego – tak to po prostu można tak nazwać – to wiążemy się z jednym danym towarzystwa, za tym oczywiście możemy myśleć, że idą pewne minusy – no bo co ze składkami, tak?

Z wysokością tych składek. Ale idzie naprawdę bardzo dużo plusów za tym, że jednak mamy te wszystkie swoje samochody ubezpieczone w jednym towarzystwie. 

Dowiedz się też: Kto potrzebuje ubezpieczenia floty pojazdów

Review Co to jest ubezpieczenie floty pojazdów?.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.