Ubezpieczenia » blog ubezpieczeniowy » Jaka jest najlepsza polisa na życie?

admin

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Jaka jest najlepsza polisa na życie?

W tym video poznasz opinię agenta ubezpieczeniowego o tym jaka jest najlepsza polisa na życie.

JAKA JEST NAJLEPSZA POLISA NA ŻYCIE? CENTRUM UBEZPIECZEŃ NA ŻYCIE / PAWEŁ ADRABIŃSKI

Osoby szukające polis na życie sprawdzają często też ranking ubezpieczeń na życie. Jeżeli te informacje są nie wystarczające do wyboru ubezpieczenia, warto też sprawdzić porównanie ubezpieczeń na życie.


Witam serdecznie na kanale polisa bez ściemy. Ja nazywam się Paweł Lewiński zajmuję się ubezpieczeniami już od ponad 15 lat jestem właścicielem Centrum ubezpieczeń na życie w Gryfinie Zachodniopomorskie. W dzisiejszym odcinku porozmawiamy o tym jaka jest najlepsza polisa na życie.

Zapraszam do oglądania. OK. Zgodnie z ideą policz sobie ściemy od razu przechodzimy do sedna sprawy. Jaka jest najlepsza polisa na życie. Według mnie można odpowiedzieć jednym słowem dopasowane. I za chwilę wam wytłumaczy dlaczego tak uważam. Jednakże musimy się cofnąć do samego początku.

Po co w ogóle są polisy. Zarobić na życie majątkowe. Jakie chore. Ideą jest zabezpieczenie jeżeli dzieje się coś złego to ma zadziałać polisa ma nam uratować cztery litery i teraz jak jest połączenie między tym jakie jest założenie i dopasowanie. Jeżeli nie ma jednego i drugiego to to po prostu nie działa polisa która nie jest dopasowana do nich po prostu albo cię rozczaruje albo nie zadziała.

Dodatkowo nie dopasowana polisa powoduje wiele wiele problemów. Po pierwsze dla ciebie po drugie dla mnie jako dla doradcy dla ciebie no jak nie zadziała. Jesteś wkurzony jesteś wkurzony rozczarowana i roznosi już informację że to gówno nie ma sensu się ubezpieczać itd. Wszyscy to znamy. Niejeden z naszych znajomych na pewno miał taką sytuację a z drugiej strony jeżeli chodzi o mnie to są to stres różnego rodzaju problemy nie przez pana noce. Po cholerę nam to powiedziałem to najlepsza polisa to jest taka która jest dopasowana ale dopasowana do czegoś a właściwie do kogo dopasowana musi być do Ciebie i najlepsza polisa na życie dopasowana jest przynajmniej do pięciu najważniejszych elementów czyli do twojego zawodu do twoich zainteresowań.

Do twoich z twojej sytuacji rodzinnej do zobowiązań finansowych oraz historii chorobowej twojej oraz twojej rodziny i teraz mówimy sobie każdy z tych elementów jeden po drugim. Pierwszym elementem do którego powinna być dopasowana dobra polisa na życie jest nasz. Po co ma być dopasowana do zawodu. Ano zadałem sobie pytanie gdzie najwięcej czasu spędzają w ciągu dnia w robocie więc określenie tego co robimy przez większą część dnia mówi na jakie ryzyka się naraża. Podam przykład dopasowania polisy które miał właśnie mój klient nie przeze mnie zrobione ale to odkryłem Mam klienta który pracuje jako budowlaniec na wysokościach zasuwa montuje.

Konstrukcje stalowe balkony takie różne rzeczy i teraz poszedł do banku wziął kredyt wziął ten kredyt. Tam powiedzieli mu Panie weź też polisę na życie bo inaczej cię nie wziął patrzy. Kredyt 500 tysięcy na 700 tysięcy. Super. Jeszcze więcej OK. Zadowolony ale powiedziałem wtedy Hola hola pokaż tą umowę kredytową i pokaż mi jeszcze te poniżej ja sobie to sprawdzę z ogólnymi warunkami i zobacz czy wszystko gra.

No to jak ja sobie to sprawdzam Czytam czytam czytam i później się okazało że tak jak powiedziałem mój klient pracuje na wysokościach a tam co było wyłączenie pracy na wysokościach bodajże powyżej 5 metrów i teraz nic się nie stało ale jaki jest skutek braku dopasowania tej polisy jeżeli się spieszy z tej wysokości po prostu kredyt nie zostanie spłacony.

żona zostanie z długiem albo dom zostanie jej zabrany i prawdopodobnie i tak jeszcze będzie musiała zapłacić bo dom zostanie sprzedany po ceny czyli brak dopasowania spowodowałby że polisa nie zadziała.

To co powiedział na samym początku czyli nie uratuje tyłka. Więc jak jest wniosek jeszcze raz trzeba dopasować to do zawodu. Kolejnym elementem który jest istotny i do którego dobra polisa powinna być dopasowana są nasze zainteresowania. Słuchajcie jest tyle zainteresowań ile ludzi grania na konsoli i czytanie książek bieganie Armagedon wspinanie na Himalaje czy też skoki ze spadochronem no a teraz jaki jest związek z pomysłami na życie. Słuchajcie wszystko co jest rekreacyjne i nie rodzi zbyt dużego ryzyka to zazwyczaj jest odpowiedzialny. Jednakże wszystko to co już jest jako sporty wysokiego ryzyka.

Jeżeli tego nie zgłosił to dupa blada. Po prostu firma za to nie zapłaci. I teraz powiadam wam. Idealny przykład dopasowania kolejnych klientów już nie moich. Ale sytuacja prawdziwa była sobie Parka która chciała jechać do Dubaju i skakać ze spadochronem czy tam był konkurs czy coś miejscowym. Ale przyszli do firmy ubezpieczeniowej powiedzieli co robią. Firma sobie wzięła klucze bo liczyła sprawdziła to i pomyślała. OK. Bierzemy polisę zapłacili jest i teraz. Efekt był taki jedna osoba niestety nie wrócił.

I co druga w tym momencie dziewczyna dostała pieniądze ze swojego partnera męża już nie pamięta jaka tam była relacja.

Jaki z tego wniosek byli. Polisa była dopasowana. Nie było rozczarowania. Jest tragedia tak ale jest zabezpieczenie a i owszem. I właśnie dlatego jeżeli chcecie brać polisy na życie to musicie dokładnie to co robicie żeby później nie było kwasów o zobowiązania finansowe.

Teraz też musi być do tego właśnie dopasowana tak trzeba pogadać i szczerze wyciągnąć informacje może najprostsze pytanie kliencie słuchaj ile Ty potrzebujesz żeby twierdzić że mam spokój albo żebyś ty miał spokój.

Jeżeli wydarzy się tragedia zdrowotna wypadkowa takie rzeczy nie w tym momencie zaczyna się Rybicki zaczynają chodzić i wychodzi.

Kolejny przykład na podstawie kredytu jeżeli tu jest pół bańki zobowiązania no to ma być też banki na spłatę a niestety jest tak że no niestety powiedzmy jest bank i że mówi dobre kredyt banki ale ale polisa na życie tylko na 100 tysięcy.

No i co jest pijany i dopasowania polisy te 100 tys. za mało. A gdzie masz teraz 300 400. Właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Jaki jest wniosek. Zawsze niech to będzie dopasowane do tego żeby uratować ci cztery litery.

Sytuacja rodzinna.

Moje ulubione oraz powiem szczerze że to jest troszeczkę wyższa szkoła jazdy. Mała agresja. Jak zaczynałem w tym wszystkim to troszeczkę się obawiałem tego żeby pytać o rzeczy intymne jaka tam jest sytuacja w rodzinie. Ale wiecie co. Przestałem się porządnie kontrolować ale obawiać dlatego że właśnie z tych informacji wynika że człowiekowi potrzebny. Podam wam parę przykładów. Facet i banda przychodzimy na spotkanie z facetem rozmawiamy z nim o polisę na życie a obok pełno dzieciaki oddalają na konsoli. Ja stwierdziłem że i w ogóle pomyślałam że pani przyjdzie tutaj razem się zainteresuje.

Jakoś tak widziałem pustkę w oczach tego człowieka tego faceta i on stwierdził cholera jasna ja nie mogę na to liczyć więc miałam też za dużego majątku żeby coś sprzedać sobie poradzić w przypadku w przypadku choroby inwalidztwa jakiegoś poważniejszego wypadku.

Więc Panie ratuj daj mi takie ryzyko żeby mógł sobie poradzić bo oni mnie nie dzwonił nie pomogą. Czujecie tą sytuację. Kolejny z kolei sytuacja to jest np. też sytuacja rodzinna ale już takie jak ja to mówię że jest w sobie Parka bez ślubu żyją osoby i powiedzmy nawet że już w 10 15 20 ślub nie był do niczego potrzebny. Też kolejne lata nie mają dzieci a facet wziął do siebie jest jego własnością ale żyją tam sobie wspólnie jest naprawdę super dbają o niego dziewczyna też miała od groma pieniędzy mają swoje wolne gniazdko ale nie wiedzie się tak jak ja ten facet się zmienił zapukał do Piotra no i niestety tam już został.

I wiecie co się teraz dzieje. Mamy zderzenie z największą sztuką czyli prawem spadkowym a prawo spadkowe wtedy mówi że jeżeli oni sobie żyli tylko bez ślubu nie mieli dzieci zostaje rodzice domu tego faceta no to damy leci do rodziców a dziewczyna zostaje z niczym. Co tej sytuacji można było zrobić. Albo dziewczyna że tam mieszkała. No to w tym momencie spłaca rodziców albo to nie ma nic do gadania ale jest za to z drugiej strony właśnie jak może sami rozwiązać jej partner zabezpieczył zrobił więc taka taką że jeżeli umrze to na taką wysokość żeby spłacić rodziców taką jest polisa i wszyscy byli zadowoleni.

Także warto pytać.

Warto. Dobra polisa też dotyka bardzo intymnych spraw. Ale jeżeli właśnie tam tego dotknie my to wiemy to i ma to wartość. I naprawdę znowu wracamy do sedna czyli dopasowana działa. Czyli raczej cztery litery. Przechodzimy do kolejnego elementu OK. Ostatnim aspektem jest dobra polisa powinna być dopasowana do historii zdrowotnej naszej najbliższej rodziny. I mówię tutaj już o naszych rodzicach dziadkach dziadkach ewentualnie jeszcze rodzeństwa. Na bank mieliście w swojej rodzinie albo wśród swoich znajomych sytuację że ktoś zachorował i teraz.

Czym to się wiąże z ogromnym stresem wyrzeczenia i finansowym sprzedażą mienia szukaniem różnych rozwiązań i przede wszystkim szukaniem dobrego rozwiązania.

A jak się okazuje że jest to rozwiązanie to cholernie drogie więc jeżeli w twojej rodzinie najbliższej właśnie tak jak powiedziałem rodzice dziadkowie rodzeństwo krąży jakiś problem nowotworowych sercowo naczyniowych to masz możliwość żeby właśnie się od tego zabezpieczyć. I wtedy historia nie jest za to czy koła podziel się z Wami moją osobistą historią.

Aczkolwiek nie zostało nie było nic poważnego ale obrazuje to jak się nogi uginają kiedy pojawia się jakieś tam niebezpieczeństwo. No i teraz tak w moim przypadku prostą tezę że pewnego dnia ojciec mówi stary masz coś na plecach ja patrzę a po południu taka pięść uderza tam chowa mi się coś pod upadkiem i patrzę cholera. Pierwsza myśl kurde jest gruba. Szybko to sprawdzić. Już panika. Jednakże byłem już spokojny bo miałem rozwiązanie które sprawi że ani moi najbliżsi dziewczyny rodzice przyjaciele nie będą.

Nie będę dla nich obciążeniem tylko dlatego że nie stało się nic nie stało ale czuję czuję to poczułem to co to jest że pojawia się problem iż od razu jakaś gonitwa myśli. I teraz byłem w uprzywilejowanej pozycji że ja już miałem dobre rozwiązanie. Wiele osób nie ma w tej drugiej sytuacji. Więc dobra polisa powinna być dopasowana do naszej historii zdrowotnej i naszych najbliższych. Aby jeszcze raz powtórzę po co historia zatacza koło. Dajmy ubezpieczalni siebie po to żeby nasi bliscy nie tracili tego na co pracowali przez całe życie.

Ok moi drodzy w takim razie przechodzimy do podsumowań. Jaka jest najlepsza polisa na życie dopasowana. Dlaczego ma być dopasowany. No bo wtedy dopiero działa. Czy kosztuje więcej. A i owszem ale czy warto płacić za coś co ratuje nam życie. To już zostawiam w naszej ocenie także. Serdecznie dziękuję. To była polisa ściema. Piszcie w komentarzach co Wam się podobało. Co wam się nie podobało o czym chcielibyście żebym nagrał kolejne filmy. Do zobaczenia w kolejnych odcinkach.

Cześć.

Sprawdź też:

Ubezpieczenia na życie – opinie na forum

Ubezpieczenie na życie dla Polaka w UK

Review Jaka jest najlepsza polisa na życie?.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

admin