Ubezpieczenia » Ubezpieczenie nagrobka » Gdzie ubezpieczyć nagrobek?

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Gdzie ubezpieczyć nagrobek?

Gdzie ubezpieczyć nagrobek

Ubezpieczenie nagrobka na cmentarzu?

Czasami ludzie czasami klienci zainteresowani ubezpieczeniem grobu szukają takich informacji i odpowiedzi na takie pytanie gdzie ubezpieczyć nagrobek.

No i teraz ja powiem szczerze że widziałem widziałem gdzieś kiedyś dawno temu.

Taką informację że już jakiś podmiot przy cmentarzu zajmuje się ubezpieczeniem sprzedażą ubezpieczeń nagrobka to gdzie ubezpieczyć nagrobek Twoim zdaniem.

Gdzie jest najlepsze miejsce? U eksperta ubezpieczeniowego Pawła Roczyny oczywiście jak może na to tak liście swojego u każdego agenta precyzując odpowiedź na twoje Twoje pytanie.

Kto ubezpiecza nagrobki

Nie nie wymaga to ubezpieczenie jakichś specjalnych uprawnień których agent ubezpieczeniowy.

Agent ubezpieczeniowy i ubezpieczenie nagrobków

Ten który każdego ma bo słuchają nas klienci nie mógłby zrobić. Rozumiem okres najprostsza odpowiedz z możliwych u swojego agenta ubezpieczeniowego tudzież w placówce firmy ubezpieczeniowej której mamy najbliżej.

OK. Czyli jak tu mamy jeszcze takie pytanie kto ubezpieczona kropki to patrząc od strony klienta to tą osobą może być osoba nawet nie powiązana rodzinnie z osobą która spoczywa w grobie oczywiście.

A patrząc od strony ubezpieczyciela czy też strony zabezpieczającej to może być agent ubezpieczeniowy czy też towarzystwo ubezpieczeniowe każda osoba czy firma która która przeszła egzamin agenta ubezpieczeniowego i oferuje też inne ubezpieczenia.

Dokładnie dokładnie. Nie wymagana jest tutaj dodatkowa certyfikację jeśli chodzi o ubezpieczenia więc nie ma z tym najmniejszego problemu.


Dowiedz się też tutaj jak ubezpieczyć nagrobek.

Zwykle klienci decydują się na ubezpieczenie nagrobka od firm PZU, Warta, Compensa lub Wiener, Uniqa, Generali.

Review Gdzie ubezpieczyć nagrobek?.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.