Ubezpieczenia » Ubezpieczenie floty pojazdów » Ubezpieczenie floty – Szczecin

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Ubezpieczenie floty – Szczecin

Ubezpieczenie floty – Szczecin. O tym jest ten wpis na blogu.

Ubezpieczenie floty samochodowej jest ważnym elementem zabezpieczenia przyszłości finansowej firm posiadających floty pojazdów.

Co to jest ubezpieczenie floty? Najczęściej z ubezpieczenia floty korzystają w Szczecinie firmy transportowe lub spedycyjne. Ubezpieczenie floty pozwala w ramach jednej umowy ubezpieczyć kilka pojazdów, zbiorczo, niezależnie od tego czy są to pojazdy osobowe czy transportowe.

Od ilu pojazdów ubezpieczenie flotowe?
Najczęściej w ubezpieczeniu floty możemy ubezpieczyć od 10 do 20 pojazdów.

Agent ubezpieczeniowy ze Szczecina pomoże Ci w wyborze odpowiedniego ubezpieczenia floty.

Review Ubezpieczenie floty – Szczecin.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.