Ubezpieczenia » Ubezpieczenie od utraty dochodu » Opinie o ubezpieczeniach od utraty dochodu

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

Opinie o ubezpieczeniach od utraty dochodu

Opinie o ubezpieczeniach od utraty dochodu można zwykle podzielić na dwie grupy… Opiszę je na podstawie moich wieloletnich doświadczeń, oraz opinii naszych klientów z tego bloga.

Swoje doświadczenia zebrałem na podstawie współpracy z klientami, których połączyłem z agentami od ubezpieczeń od utraty dochodu.

Jeżeli szukasz pomocy w wyborze ubezpieczenia od utraty dochodu – to wypełnij poniższy formularz.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia od utraty dochodu

Na jakie dwie grupy można podzielić opinie o ubezpieczeniach od utraty dochodu?

Opinie o ubezpieczeniach od utraty dochodu zwykle dzielą się na dwie grupy:

  • opinie o samych ubezpieczeniach (zwykle pozytywne)
  • opinie o obsłudze wykonanej przez agenta ubezpieczeniowego (zwykle pozytywne)
Opinie o ubezpieczeniach od utraty dochodu

Opinie o ubezpieczeniach od utraty dochodu

Nasi klienci wskazują w swoich opiniach o ubezpieczeniach od utraty dochodu, na przykład na to jak bardzo istotne są te ubezpieczenia zwłaszcza dla samozatrudnionych.

Osoby pracujące na B2B, prowadzący jednoosobową dzialalność gospodarczą bardzo doceniają ten sposób na zabezpieczenie swojej przyszłości finansowej w razie niezdolności do pracy.

Opinie o obsłudze zapewnionej przez doradcę ubezpieczeniowego

To czy klient zaufa doradcy ubezpieczeniowemu, czy klient postrzega doradcę jako rzetelnego eksperta – to wpływa też na opinie o agencie.

Samodzielnie prowadzący jednoosobową dzialalność gospodarczą klienci, również doceniają wsparcie jakie im dają nasi agenci.

Klienci doceniają że agent szybko się kontaktuje z klientem zainteresowanym ubezpieczeniem od utraty dochodu, że cały proces może się odbyć zdalnie.

Kto kupuje ubezpieczenie od utraty dochodu?

Najczęściej tego typu ubezpieczenia kupują u nas lekarze, ratownicy medyczni, pracownicy IT.

Wypełnij formularz kontaktowy aby otrzymać pomoc agenta ubezpieczeniowego w wyborze taniego ubezpieczenia od utraty dochodu

Obejrzyj video o ubezpieczeniach od utraty dochodu.

Za każdym razem gdy nasz klient zdecyduje się na zakup ubezpieczeń od utraty dochodu, prosimy go o pozostawienie swojej opinii. Niektórzy z nich zostawiają opinie o ubezpieczeniach od utraty dochodu emailem, jeszcze inni zostawiają swoje komentarze na naszej stronie internetowej, takie jak te zaprezentowane poniżej.

Review Opinie o ubezpieczeniach od utraty dochodu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.