Ubezpieczenia » blog ubezpieczeniowy » MetLife „Perłą Polskiej Gospodarki”

Marcin Kowalik

Masz pytanie o ubezpieczenia? Zapytaj eksperta.

MetLife „Perłą Polskiej Gospodarki”

MetLife po raz kolejny uzyskał tytuł „Perły Sektora Finansowego” w rankingu Pereł Polskiej Gospodarki.


W XVII edycji rankingu spółka ubezpieczeniowa MetLife została doceniona za konsekwentną realizację polityki i strategii oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce. 

Ranking “Polish Market” i SGH

Ranking przygotowuje magazyn ekonomiczny „Polish Market”, we współpracy z SGH. Poprzedza go badanie ponad 2000 firm. Opracowany przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej algorytm szereguje firmy na podstawie międzynarodowych wskaźników audytorskich. Nagrody, statuetki „Pereł Polskiej Gospodarki”, wręczane są trzem najlepszym firmom w trzech kategoriach: „Perły Wielkie”, „Perły Duże” oraz „Perły Sektora Finansowego”. 


Od wielu lat mamy zaszczyt zaliczać się do „Pereł Polskiej Gospodarki”, czyli do grona najsilniejszych przedsiębiorstw w Polsce. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego wyróżnienia, tym bardziej że o pozycji firmy w zestawieniu decydują twarde dane ekonomiczne, takie jak m.in. efektywność i dynamika rozwoju –powiedział Mirosław Kisyk, Prezes i Dyrektor Generalny MetLife.

Wyniki tegorocznego rankingu zostały ogłoszone 10 grudnia na Zamku Królewskim 
w Warszawie.

Review MetLife „Perłą Polskiej Gospodarki”.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Marcin Kowalik

Moją misją jest przybliżenie złożonych często produktów ubezpieczeniowych każdemu z nas. Bardzo zależy mi na tym, aby o ubezpieczeniach mówić w prosty i zrozumiały sposób. Od ponad 10 lat łączę branżę ubezpieczeniową z klientami, a klientów, z doświadczonymi ekspertami ubezpieczeniowymi. Jestem autorem książki "Jak sprzedawać ubezpieczenia. 100 historii agentów ubezpieczeniowych". Jestem organizatorem konferencji Szczyt Ubezpieczeniowy. W przeszłości wykładałem na uczelniach wyższych. Moje felietony możesz znaleźć na przykład w Gazecie Ubezpieczeniowej. Ten serwis internetowy współtworzę wraz z doświadczonymi agentami ubezpieczeniowymi.